Internationale deelnames

Volg onze Nederlandse teams op alle internationale wedstrijden van de European Powerlifting Federation (EPF) en International Powerlifting Federation (IPF).

Kalender

Stijl Wedstrijdnaam Atleet Klasse Categorie Datum Tijd Livestream
Classic European University Cup Reese Lamijo -52kg Student 2024-03-01 15:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Marie-Jose van Daal -69kg Student 2024-03-02 10:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Charlotte Jongenotter -69kg Student 2024-03-02 10:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Whitney Nedd -69kg Student 2024-03-02 10:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Boris Swart -83kg Student 2024-03-02 14:30 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Rijk van Eijk -83kg Student 2024-03-02 14:30 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Tarik Azzaoui -93kg Student 2024-03-02 18:30 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Roger Hijlaard -93kg Student 2024-03-02 18:30 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Jordan Gijsbertha -93kg Student 2024-03-02 18:30 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Jilles Kok -93kg Student 2024-03-02 18:30 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Juli Besteman -76kg Student 2024-03-03 10:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Ragnhild Maarleveld -84kg Student 2024-03-03 14:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Collin Yakwo -105kg Student 2024-03-03 14:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Aloy Iwunze -105kg Student 2024-03-03 14:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Aaron van der Wolde -105kg Student 2024-03-03 14:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯
Classic European University Cup Moritz Langwallner -105kg Student 2024-03-03 14:00 Scoresheet πŸ“‹Video πŸŽ₯

Weergegeven tijden zijn in Nederlandse tijd. Aan deze lijst kunnen geen rechten ontleend worden. Onverhoopt een foutje gespot of aanvullingen? We horen het graag.

Eerdere deelnames

Stijl Wedstrijdnaam Atleet Klasse Categorie Datum
Classic Western European Championships Christine Rebello 52- Master I 2018-09-14
Classic Western European Championships Evita Talahatu 57- Open 2018-09-14
Classic Western European Championships Lorenzo Haarlo 66- Open 2018-09-14
Classic Western European Championships Iris Kensenhuis 84- Open 2018-09-14
Classic Western European Championships Ilrish Kensenhuis 84+ Open 2018-09-14
Equipped Western European Championships Sandra Wildeman 57- Open 2018-09-15
Equipped Western European Championships Maaike de Vries 72- Open 2018-09-16
Equipped Western European Championships Ankie Timmers 84- Open 2018-09-16
Equipped EK Bankdrukken Jos van Kersbergen 93- Master III 2018-10-11
Equipped EK Bankdrukken Marius Vermeulen 105- Master III 2018-10-11
Equipped EK Bankdrukken Paul den Ouden 105- Master III 2018-10-11
Equipped EK Bankdrukken Aad Fabrie 93- Master IV 2018-10-11
Equipped EK Bankdrukken Frans van der Putten 105- Master II 2018-10-11
Equipped EK Bankdrukken Maaike de Vries 72- Open 2018-10-12
Equipped EK Bankdrukken Ankie Timmers 84- Open 2018-10-12
Equipped EK Bankdrukken Ielja Strik 84- Open 2018-10-12
Equipped EK Bankdrukken Brenda van der Meulen 84+ Open 2018-10-12
Equipped EK Bankdrukken Jordi Snijders 120+ Open 2018-10-13
Equipped EK Powerliften Maurice Koopmanschap 83- Junior 2019-05-01
Equipped EK Powerliften Pardeep Kailey 74- Open 2019-05-02
Equipped EK Powerliften Evita Talahatu 57- Open 2019-05-02
Equipped EK Powerliften Ankie Timmers 84- Open 2019-05-03
Equipped EK Powerliften Iris Kensenhuis 84- Open 2019-05-03
Equipped EK Powerliften Brenda van der Meulen 84+ Open 2019-05-03
Equipped EK Powerliften Jordi Snijders 120+ Open 2019-05-04
Classic WK Bankdrukken Artak Asrian 83- Master I 2019-05-18
Classic WK Bankdrukken Patrique Dankers 93- Master I 2019-05-18
Classic WK Bankdrukken Adriaan Fabrie 93- Master IV 2019-05-18
Classic WK Bankdrukken Marius Vermeulen 105- Master III 2019-05-18
Classic WK Bankdrukken Patrique Dankers 93- Open 2019-05-21
Classic WK Bankdrukken Tanno de Pender 93- Open 2019-05-21
Classic WK Bankdrukken Ankie Timmers 84- Open 2019-05-21
Classic WK Bankdrukken Ielja Strik 84- Open 2019-05-21
Classic WK Bankdrukken Jordi Snijders 120+ Open 2019-05-21
Equipped WK Bankdrukken Charles Smith 74- Master II 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Brenda van der Meulen 84+ Master I 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Artak Asrian 83- Master I 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Frans van der Putten 93- Master II 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Jos van Kersbergen 93- Master III 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Adriaan Fabrie 93- Master IV 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Marius Vermeulen 105- Master III 2019-05-22
Equipped WK Bankdrukken Ankie Timmers 84- Open 2019-05-25
Equipped WK Bankdrukken Ielja Strik 84- Open 2019-05-25
Equipped WK Bankdrukken Brenda van der Meulen 84+ Open 2019-05-25
Equipped WK Bankdrukken Jordi Snijders 120+ Open 2019-05-25
Classic WK Powerliften Ina Koolhaas 63- Master IV 2019-06-04
Classic WK Powerliften Christine Rebello 52- Master I 2019-06-06
Classic WK Powerliften Barbara Claassen 84+ Master I 2019-06-07
Classic WK Powerliften Richard van Bezooijen 83- Junior 2019-06-09
Classic WK Powerliften Jacqueline Klaver 72- Junior 2019-06-10
Classic WK Powerliften Pleun Dekkers 52- Open 2019-06-11
Classic WK Powerliften Evita Talahatu 57- Open 2019-06-12
Classic WK Powerliften Jolien Dreesen 63- Open 2019-06-12
Classic WK Powerliften Iris Scholten 63- Open 2019-06-12
Classic WK Powerliften Bob van den Boogaard 93- Open 2019-06-14
Classic WK Powerliften Tanno de Pender 93- Open 2019-06-14
Classic WK Powerliften Ielja Strik 84- Open 2019-06-14
Classic WK Powerliften Iris Kensenhuis 84- Open 2019-06-14
Equipped EK Powerliften Michiel van Son 74- Master III 2019-07-04
Equipped EK Powerliften Wim Wamsteeker 120+ Master II 2019-07-05
Classic Western European Championships Ianthe van Belzen 47- Open 2019-09-06
Classic Western European Championships Susana Gerrits 47- Open 2019-09-06
Classic Western European Championships Lorenzo Haarloo 66- Open 2019-09-06
Classic Western European Championships Jolien Dreesen 63- Open 2019-09-06
Classic Western European Championships Leontine van Geffen 84+ Open 2019-09-06
Classic Western European Championships Ilrish Kensenhuis 84+ Open 2019-09-06
Classic Western European Championships Christophe Rebreyend 120- Open 2019-09-07
Equipped Western European Championships Maaike de Vries 72- Open 2019-09-08
Equipped Western European Championships Ankie Timmers 84- Open 2019-09-08
Equipped Western European Championships Iris Kensenhuis 84- Open 2019-09-08
Equipped Western European Championships Jochem Schaap 105- Open 2019-09-08
Classic EK Powerliften Masters Louise de Jong 63- Master II 2020-03-09
Classic EK Powerliften Masters Christine Rebello 57- Master I 2020-03-10
Classic EK Powerliften Masters Aysun Cakmak 63- Master I 2020-03-10
Classic EK Powerliften Masters Miranda van de Pol 72- Master I 2020-03-10
Classic EK Powerliften Masters Barbara Claassen 84+ Master I 2020-03-10
Classic EK Powerliften Masters Wim Bevers 93- Master III 2020-03-11
Classic EK Powerliften Masters Denzil Vreugd 74- Master I 2020-03-13
Classic EK Powerliften Masters Job Zeijen 83- Master I 2020-03-13
Equipped EK Powerliften Masters Wim Bevers 93- Master III 2021-07-07
Equipped EK Powerliften Masters Wim Wamsteeker 120+ Master II 2021-07-08
Classic EK Powerliften Masters Louise de Jong 69- Master II 2021-07-10
Classic EK Powerliften Masters Barbara Claassen 84+ Master II 2021-07-10
Classic EK Powerliften Masters Wim Bevers 93- Master III 2021-07-11
Classic EK Powerliften Masters Fred van Giersbergen 120+ Master III 2021-07-11
Classic EK Powerliften Masters Wim Wamsteeker 120+ Master II 2021-07-11
Classic EK Powerliften Masters Christine Rebello 57- Master I 2021-07-12
Classic EK Powerliften Masters Colette Haddon 63- Master I 2021-07-12
Classic EK Powerliften Masters Miranda van de Pol 76- Master I 2021-07-12
Classic EK Powerliften Masters Job Zeijen 83- Master I 2021-07-12
Classic EK Powerliften Masters Robin Kensenhuis 105- Master I 2021-07-13
Classic World University Powerlifting Cup Luc Koekelkoren 74- Open 2021-07-08
Classic World University Powerlifting Cup Katinka van Baalen 57- Open 2021-07-09
Classic World University Powerlifting Cup Nino van Rikxoort 105- Open 2021-07-09
Classic World University Powerlifting Cup Bo Arends 69- Open 2021-07-10
Classic World University Powerlifting Cup Lorenz Muylkens 120- Open 2021-07-10
Equipped EK Powerliften Pardeep Kailey 74- Open 2021-08-06
Equipped EK Powerliften Iris Kensenhuis 84- Open 2021-08-07
Equipped EK Powerliften Ankie Timmers 84- Open 2021-08-07
Equipped EK Powerliften Ielja Strik 84+ Open 2021-08-07
Equipped EK Powerliften Christophe Rebreyend 120- Open 2021-08-08
Classic WK Powerliften Wim Bevers 83- Master III 2021-09-23
Classic WK Powerliften Louise de Jong 69- Master II 2021-09-23
Classic WK Powerliften Barbara Claassen 84+ Master II 2021-09-24
Classic WK Powerliften Job Zeijen 83- Master I 2021-09-24
Classic WK Powerliften Pjotr van den Hoek 105- Master I 2021-09-25
Classic WK Powerliften Robin Kensenhuis 105- Master I 2021-09-25
Classic WK Powerliften Aysun Cakmak 69- Master 1 2021-09-25
Classic WK Powerliften Terence Jacobs 66- Sub-Junior 2021-09-26
Classic WK Powerliften Esmee Neeleman 57- Sub-Junior 2021-09-27
Classic WK Powerliften Luc Koekelkoren 74- Junior 2021-09-27
Classic WK Powerliften Di Ke Wu 74- Junior 2021-09-27
Classic WK Powerliften Vinh Anh Le 74- Sub-Junior 2021-09-27
Classic WK Powerliften Janneke Brauckman 57- Junior 2021-09-27
Classic WK Powerliften Sanne van der Ploeg 63- Junior 2021-09-27
Classic WK Powerliften John Wortel 93- Junior 2021-09-28
Classic WK Powerliften Emma Omani 69- Junior 2021-09-28
Classic WK Powerliften Iduna Bink 69- Junior 2021-09-28
Classic WK Powerliften Cathelijne Gort 76- Junior 2021-09-28
Classic WK Powerliften Silvan Heijnen 93- Sub-Junior 2021-09-28
Classic WK Powerliften Pleun Dekkers 52- Open 2021-09-29
Classic WK Powerliften Iris Scholten 63- Open 2021-09-30
Classic WK Powerliften Tanno de Pender 93- Open 2021-10-01
Classic WK Powerliften Richard van Bezooijen 93- Open 2021-10-01
Classic WK Powerliften Ilrish Kensenhuis 84+ Open 2021-10-03
Classic EK Powerliften Masters Christine Rebello 57- Master II 2022-03-09
Classic EK Powerliften Masters Louise de Jong 76- Master II 2022-03-09
Classic EK Powerliften Masters Barbara Claassen 84+ Master II 2022-03-09
Classic EK Powerliften Masters Wim Wamsteeker 120+ Master II 2022-03-11
Classic EK Powerliften Masters Job Zeijen 83- Master I 2022-03-11
Classic EK Powerliften Masters Artak Asrian 83- Master I 2022-03-11
Classic EK Powerliften Masters Colette Haddon 63- Master I 2022-03-12
Classic EK Powerliften Masters Robin Kensenhuis 105- Master I 2022-03-12
Classic European University Cup Luc Koekelkoren 74- Student 2022-03-24
Classic European University Cup Bo Arends 69- Student 2022-03-25
Classic European University Cup Manon Willemsen 69- Student 2022-03-25
Classic European University Cup Tim de Pater 83- Student 2022-03-25
Classic European University Cup Jilles Kok 83- Student 2022-03-25
Classic European University Cup Xiamei Klancnik 76- Student 2022-03-27
Classic European University Cup Lorenz Muylkens 120- Student 2022-03-27
Classic European University Cup Siebren Marinus 120- Student 2022-03-27
Equipped EK Powerliften Ankie Timmers 84- Open 2022-05-08
Equipped EK Powerliften Eray Cingi 74- Open 2022-05-06
Classic WK Bankdrukken Jeffrey Hasselt 83- Open 2022-05-29
Classic WK Powerliften Remco Sanders 74- Open 2022-06-07
Classic WK Powerliften Richard van Bezooijen 93- Open 2022-06-09
Classic WK Powerliften Tanno de Pender 105- Open 2022-06-10
Classic WK Powerliften Pleun Dekkers 52- Open 2022-06-06
Classic WK Powerliften Mylene van der Spek 57- Open 2022-06-07
Classic WK Powerliften Iris Scholten 63- Open 2022-06-08
Classic WK Powerliften Daniele Huijser 76- Open 2022-06-09
Equipped EK Powerliften Masters Wim Bevers 93- Masters 2022-07-07
Equipped EK Powerliften Masters Wim Wamsteeker 120+ Masters 2022-07-09
Equipped World Games Ankie Timmers 84 Open 2022-07-10
Equipped World Games Ielja Strik 84 Open 2022-07-10
Classic EK Benchpress Marco Lee 83- Open 2022-08-04
Classic EK Benchpress Jeffrey Hasselt 83- Open 2022-08-04
Classic EK Benchpress Jesse Lentjes 52- Open 2022-08-04
Classic EK Benchpress Juniors Kemal Ergin 59- Junior 2022-08-03
Classic EK Benchpress Juniors Osman Uysal 66- Junior 2022-08-03
Classic EK Benchpress Juniors Jesse van Mourik 93- Junior 2022-08-03
Classic EK Benchpress Juniors Wouter Klaver 105- Junior 2022-08-03
Classic EK Benchpress Masters Robin Kensenhuis 105- Master 2022-08-03
Classic EK Benchpress Masters Ben Epe 74- Master 2022-08-02
Classic EK Benchpress Masters Robin van der Mee 93- Master 2022-08-02
Classic EK Benchpress Masters Natasja Martis 63- Master 2022-08-02
Classic EK Benchpress Masters Danielle Arts 84- Master 2022-08-02
Equipped EK Benchpress Masters Carmen Sjardijn 76- Master 2022-08-05
Classic WK Junioren Jordi van Heijningen -93 Sub-junior 2022-09-03
Classic WK Junioren Nino van Rikxoort -105 Junior 2022-09-03
Classic WK Junioren Joery Wesseling -83 Junior 2022-09-03
Classic WK Junioren Kemal Ergin -59 Junior 2022-08-31
Classic WK Junioren Janneke Brauckman -63 Junior 2022-09-02
Classic WK Junioren Luuk Eijkelberg -105 Sub-Junior 2022-09-03
Classic WK Junioren John Wortel -93 Junior 2022-09-03
Classic WK Junioren Jorel Omandam -83 Sub-Junior 2022-09-03
Classic WK Junioren Cathelijne Gort -76 Junior 2022-09-02
Classic WK Junioren Di Ke Wu -74 Junior 2022-09-02
Classic WK Junioren Lex van Haaren -105 junior 2022-09-03
Classic WK Junioren Joshua Voeten -83 Sub-Junior 2022-09-03
Classic WEC Tyrese Zichem -66 Open 2022-09-09
Classic WEC Job Lucas -93 Open 2022-09-10
Classic WEC Timothy Martens -83 Open 2022-09-09
Classic WEC Mitchell Ronde -105 Open 2022-09-10
Classic WEC Bas De Vreede -83 Open 2022-09-09
Classic WEC Olivier Tijhuis -93 Open 2022-09-10
Classic WEC Marcha Wieringa -84 Open 2022-09-10
Classic WEC Astrid Haitsma -63 Open 2022-09-09
Classic WEC Sanne van der Ploeg -63 Open 2022-09-09
Classic WEC Anouk Greve -52 Open 2022-09-09
Classic WEC Leontine van Geffen 84+ Open 2022-09-10
Classic WEC larissa Harshagen 84+ Open 2022-09-10
Equipped WEC Iris Kensenhuis -84 Open 2022-09-11
Classic WK Masters Colette Haddon -63 Masters I 2022-10-11
Classic WK Masters Esther Wilten 84+ Masters I 2022-10-12
Classic WK Masters Christine Rebello -57 Masters II 2022-10-09
Classic WK Masters Louise de Jong -69 Masters II 2022-10-10
Classic WK Masters Barbara Claassen 84+ Masters II 2022-10-10
Classic WK Masters Wim Wamsteeker 120+ Masters II 2022-10-12
Equipped WK Masters Wim Wamsteeker 120+ Masters II 2022-10-14
Equipped WK Masters Wim Bevers -93 Masters III 2022-10-13
Classic WUPC Whitney Nedd -63 Student 2022-11-01
Classic WUPC Bo Arends -76 Student 2022-11-03
Classic WUPC Manon Willemsen -69 Student 2022-11-02
Classic WUPC Djahmar Schoonheim -93 Student 2022-11-03
Classic WUPC Li Hu -105 Student 2022-11-03
Classic WUPC Lorenz Muylkens -120 Student 2022-11-04
Classic EK Jorel Omandam -83 Sub-Junior 2022-11-26
Classic EK Joshua Voeten -83 Sub-Junior 2022-11-26
Classic EK Jordi van Heijningen -93 Sub-Junior 2022-11-26
Classic EK Luuk Eijkelberg -105 Sub-Junior 2022-11-26
Classic EK Gianna Claessens -84 Sub-Junior 2022-11-25
Classic EK Kemal Ergin -59 junior 2022-11-27
Classic EK Tyrese Zichem -66 junior 2022-11-27
Classic EK Di Ke Wu -74 junior 2022-11-27
Classic EK Joery Wesseling -83 junior 2022-11-29
Classic EK John Wortel -93 junior 2022-11-29
Classic EK Nino van Rikxoort -105 junior 2022-11-30
Classic EK Lex van Haaren -105 junior 2022-11-30
Classic EK Carmen Immink -57 junior 2022-11-28
Classic EK Janneke Brauckman -63 junior 2022-11-28
Classic EK Iduna Bink -69 junior 2022-11-28
Classic EK Elke de Leeuw -76 junior 2022-11-28
Classic EK Cathelijne Gort -76 junior 2022-11-28
Classic EK Marcha Wieringa -84 junior 2022-11-29
Classic EK Pleun Dekkers -52 Open 2022-12-01
Classic EK Mylene van der Spek -57 Open 2022-12-01
Classic EK Esmee Dijers -63 Open 2022-12-01
Classic EK Iris Scholten -69 Open 2022-12-03
Classic EK Danielle Huijser -76 Open 2022-12-03
Classic EK Lorenzo Haarloo -66 Open 2022-12-02
Classic EK Remco Sanders -74 Open 2022-12-02
Classic EK Willem van der Wal -93 Open 2022-12-03
Classic EK Richard van Bezooijen -93 Open 2022-12-03
Classic EK Tanno de Pender -105 Open 2022-12-03
Classic EK Bob van den Boogaard -105 Open 2022-12-03
Equipped WK Iris Kensenhuis -84 Open 2022-11-19
Equipped WK Ankie Timmers -84 Open 2022-11-19
Equipped WK Eray Cingi -74 Open 2022-11-15
Equipped Benelux Cup Mitchell Steenberghe 93- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Carlijne Schmid 52- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Merel van den Bosch 52- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Jesse Lentjes 52- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Ianthe van Belzen 47- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Eva de Lange 69- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Bas de Vreede 83- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Marco Lee 83- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Joey Ma 83- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Sil Maris 93- Open 2022-12-17
Classic Benelux Cup Betty Aborah 63- Open 2022-12-18
Classic Benelux Cup Iza Kwantes 69- Open 2022-12-18
Classic Benelux Cup Yvette van Benten 76- Open 2022-12-18
Classic Benelux Cup IIrish Kensenhuis 84- Open 2022-12-18
Classic Benelux Cup Bob van den Boogaard 105- Open 2022-12-18
Classic Benelux Cup Jacob van der Slump 105- Open 2022-12-18
Classic EK Masters Christine Rebello 57- Master II 2023-03-01
Classic EK Masters Barbara Claassen 84+ Master II 2023-03-01
Classic EK Masters Frans van der Putten 105- Master III 2023-03-02
Classic EK Masters Pjotr van den Hoek 105- Master II 2023-03-02
Classic EK Masters Wim Wamsteeker 120+ Master II 2023-03-03
Classic EK Masters Raymond Bruynaers 83- Master I 2023-03-03
Classic EK Masters Colette Haddon 69- Master I 2023-03-05
Classic European University Cup Kristel Sas -57kg Open 2023-03-16
Classic European University Cup Sara Manders -57kg Open 2023-03-16
Classic European University Cup Andonis Roosberg -66kg Open 2023-03-16
Classic European University Cup Astrid Haitsma -63kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Tess Hille -63kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Josephine Scheffelaar -63kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Maria Huver -63kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Charlotte Jongenotter -69kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Juliette Heslinga -69kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Eloena Heijerman -69kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Roger Hijlaard -93kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Twan Damhuis -83kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Ferdi Kar Mert -83kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Guus Dekker -83kg Open 2023-03-17
Classic European University Cup Ted de Vries Lentsch -105kg Open 2023-03-18
Classic European University Cup Thomas Dielesen -105kg Open 2023-03-18
Classic European University Cup Colin Vernooij -105kg Open 2023-03-18
Classic European University Cup Virgil Woerdings -105kg Open 2023-03-18
Classic WK Powerliften Pleun Dekkers -52kg Open 2023-06-11
Classic WK Powerliften Miriam Amri -57kg Open 2023-06-12
Classic WK Powerliften Mylène van der Spek -57kg Open 2023-06-12
Classic WK Powerliften Esmee Dijers -63kg Open 2023-06-13
Classic WK Powerliften Iris Scholten -69kg Open 2023-06-15
Classic WK Powerliften Arnold Veenhof -83kg Open 2023-06-15
Classic WK Powerliften Sil Maris -93kg Open 2023-06-16
Classic WK Powerliften Bob van den Boogaard -105kg Open 2023-06-17
Classic EK Bankdrukken Robin van der Mee -93kg Master II 2023-08-01
Classic EK Bankdrukken Natasja Martis -63kg Master I 2023-08-01
Classic EK Bankdrukken Danielle Arts -84kg Master I 2023-08-01
Classic EK Bankdrukken William van der Struis -83kg Master I 2023-08-01
Classic EK Bankdrukken Merel van den Bosch -47kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Rebecca Croes -52kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Sanne van Loon -57kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Phylicia Keizer -76kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Cathelijne Gort -84kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Kemal Ergin -59kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Jasper Kovacs -74kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Zahir van Eck -74kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Jesse van Mourik -93kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Pierpaolo van Leeuwen -93kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Nino van Rikxoort -105kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Wouter Klaver -120kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Daan Wesdorp -120kg Junior 2023-08-02
Classic EK Bankdrukken Marco Lee -83kg Open 2023-08-03
Classic EK Bankdrukken Jeffrey Hasselt -83kg Open 2023-08-03
Classic EK Bankdrukken Jesse Lentjes -52kg Open 2023-08-03
Classic EK Bankdrukken Ankie Timmers -84kg Open 2023-08-03
Classic EK Bankdrukken Ielja Strik -84kg Open 2023-08-03
Classic EK Bankdrukken Robin Wijs -105kg Open 2023-08-03
Equipped EK Bankdrukken Ankie Timmers -84kg Open 2023-08-06
Classic Junioren WK Powerliften Merel van den Bosch -47kg Junior 2023-08-28
Classic Junioren WK Powerliften Betty Aborah -63kg Junior 2023-08-30
Classic Junioren WK Powerliften Romy van Vianen -69kg Junior 2023-08-31
Classic Junioren WK Powerliften Femke Ploeg -76kg Junior 2023-08-31
Classic Junioren WK Powerliften Jordi van Heijningen -93kg Sub-Junior 2023-09-01
Classic Junioren WK Powerliften John Wortel -93kg Junior 2023-09-01
Classic Junioren WK Powerliften Collin Yakwo -105kg Junior 2023-09-02
Classic Western European Championships Mylene Soeterbroek -57kg Open 2023-09-08
Classic Western European Championships Richard Duits -66kg Open 2023-09-08
Classic Western European Championships Jody de Ruiter -93kg Open 2023-09-09
Classic Western European Championships Jacob Slump -105kg Open 2023-09-09
Classic Western European Championships Glenn Kofman -120kg Open 2023-09-09
Classic Masters WK Powerliften Wim Wamsteeker -120kg Master II 2023-10-09
Equipped Masters WK Powerliften Wim Wamsteeker -120kg Master II 2023-10-14
Classic Subjunioren EK Powerliften Fikri Zallali -83kg Sub-Junior 2023-10-11
Classic Junioren EK Powerliften Tyrese Zichem -66kg Junior 2023-10-13
Classic Junioren EK Powerliften Marie-JosΓ© van Daal -69kg Junior 2023-10-15
Classic Junioren EK Powerliften John Wortel -93kg Junior 2023-10-15
Classic Junioren EK Powerliften Philip Moreno -93kg Junior 2023-10-15
Classic Junioren EK Powerliften Femke Ploeg -76kg Junior 2023-10-16
Classic Junioren EK Powerliften Collin Yakwo -105kg Junior 2023-10-16
Classic Junioren EK Powerliften Marcha Wieringa -84kg Junior 2023-10-17
Classic Studenten WK Powerliften Andonis Roosberg -66kg Student 2023-11-01
Classic Studenten WK Powerliften Astrid Haitsma -63kg Student 2023-11-01
Classic Studenten WK Powerliften Tess Hille -63kg Student 2023-11-01
Classic Studenten WK Powerliften Jasper Kovacs -74kg Student 2023-11-02
Classic Studenten WK Powerliften Bo Arends -69kg Student 2023-11-02
Classic Studenten WK Powerliften Charlotte Jongenotter -69kg Student 2023-11-02
Classic Studenten WK Powerliften Luc Koekelkoren -83kg Student 2023-11-02
Classic Studenten WK Powerliften Guus Dekker -83kg Student 2023-11-02
Classic Studenten WK Powerliften Jack van Vlerken -93kg Student 2023-11-03
Classic Studenten WK Powerliften Manon Willemsen -76kg Student 2023-11-03
Classic Studenten WK Powerliften Tessa Ophoff -76kg Student 2023-11-03
Classic Studenten WK Powerliften Ted de Vries Lentsch -120kg Student 2023-11-04
Classic Studenten WK Powerliften Sebastiaan Rodrigues de Miranda -120kg Student 2023-11-04
Equipped WK Powerliften Ankie Timmers -84kg Open 2023-11-18
Equipped Benelux Tournament Sven den Houting -105kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Sanne van der Ploeg -63kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Ragnhild Maarleveld -84kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Symone Kooistra -76kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Larissa Vermaning -57kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Ianthe van Belzen -47kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Vrony Peters 83+kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Anouk Greve -57kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Erik van de Bulk -105kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Martijn Hazeleger -93kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Zorin Wijnands -120kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Daan Pepers -83kg Open 2023-11-25
Classic Benelux Tournament Dennis Scholten -105kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Juan Lovera -105kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Marco Lee -74kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Nuri Hagen -105kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Kaylee-Sue Danies -63kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Sophie Nijenhuis -57kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Janneke Brauckman -63kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Eray Cingi -74kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Sebastiaan Tempelaars 120+kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Olivier Tijhuis -93kg Open 2023-11-26
Classic Benelux Tournament Remco Sanders -74kg Open 2023-11-26
Classic EK Powerliften Pleun Dekkers -52kg Open 2023-12-04
Classic EK Powerliften Arnold Veenhof -83kg Open 2023-12-05
Classic EK Powerliften Mylene van der Spek -57kg Open 2023-12-05
Classic EK Powerliften Miriam Amri -57kg Open 2023-12-05
Classic EK Powerliften Sil Maris -93kg Open 2023-12-06
Classic EK Powerliften Esmee Dijjers -63kg Open 2023-12-06
Classic EK Powerliften Richard van Bezooijen -93kg Open 2023-12-06
Classic EK Powerliften Bob van den Boogaard -105kg Open 2023-12-07
Classic Masters EK Powerliften Frans van der Putten -105kg Master III 2024-02-13
Classic Masters EK Powerliften Colette Haddon -69kg Master II 2024-02-13
Classic Masters EK Powerliften Lapanda Mampikin -84kg Master II 2024-02-14
Classic Masters EK Powerliften Barbara Claassen 84+kg Master II 2024-02-14
Classic Masters EK Powerliften Raymond Bruynaers -83kg Master I 2024-02-16
Classic Masters EK Powerliften Mirjam Loerakker -84kg Master I 2024-02-17

Aan deze lijsten kunnen geen rechten ontleend worden. Mogelijk zijn de eerdere deelnames niet compleet. Op termijn wordt de eerdere deelnames lijst vervangen door de behaalde resultaten en medailles.