Organisatie

Op deze pagina vindt u de vrijwilligers die zich inzetten voor organisatie van de Sectie Powerliften.

Voor vragen kunt u contact opnemen via ons contactformulier of via [email protected].

Bestuur

De sectie kent een beleidsmakend bestuur.

Voorzitter

Chris Janssen (2019-2022)
President
[email protected]

Secretaris

Sandra Wildeman
Secretary
[email protected]

Penningmeester

Pieter van de Vijfeijke (waarnemend)
Treasurer
[email protected]

Het gehele bestuur is te bereiken op [email protected]

Directie

De directie voert het beleid uit en heeft een adviserende functie richting het bestuur.

Algemeen directeur

Pieter van de Vijfeijke
General manager
[email protected]

Bondsbureau

  • Bondsarts: Art Asrian
  • Digitalisering oude uitslagen: Mike Beelen
  • FinanciĆ«le administratie: Kim Hoetjes-Mulders
  • Jurist: Hanneke Chorus
  • Recordscertificaten: Wim Wamsteeker
  • Recordsecretaris: Henk Keizer
  • Social media: Ryan Toisuta
  • Webmaster & automatisering: Chris Janssen
  • Wedstrijduitslagen & rankings: Sven Jansen

Bondscoaches

Senioren

Pardeep Kailey
IPF Certified Coach (Cat. 2)
[email protected]

Junioren & Studenten

Pjotr van den Hoek
IPF Certified Coach (Cat. 2)
[email protected]

Masters

Sandra Wildeman
[email protected]

Bankdrukken

Pieter van de Vijfeijke
IPF Certified Coach (Cat. 2)
[email protected]

Officials

Scheidsrechterscommissie

Voorzitter

Joey Ma

Secretaris

Fabbio Hu

Planner

Ellen Commandeur

De scheidsrechterscommissie is te bereiken op [email protected].

Scheidsrechters

  • Henk Keizer (Cat. 1)
  • Pardeep Kailey (Cat. 1)
  • Pjotr van den Hoek (Cat. 1)
  • Christophe Rebreyend (Cat. 2)
  • Ellen Commandeur (Cat. 2)
  • Sandra Wildeman (Cat. 2)
  • Anne Bierma
  • Fabbio Hu
  • Guus Alberts
  • Jan van Zuijlen
  • Joey Ma
  • Karel Kodde
  • Lloyd Bieshaar
  • Maaike de Vries
  • Marlinde Gras
  • Max Wouters
  • Pieter van de Vijfeijke
  • Sandra Carli
  • Sytske Bekker
  • Vito Minheere
  • William Paay
  • Wim Bevers
  • Yvonne Kortsmit

Wedstrijdbureau officials

  • Archana Soechit
  • Aysun Cakmak
  • Barbara Claassen
  • Chris Janssen
  • Dennis-Jean Abbink
  • Dominique van Deursen
  • Ianthe van Belzen
  • Iris Scholten
  • Jeanine Maas
  • Leontine van Geffen
  • Lorenz Muylkens
  • Luisa Decker
  • Mike Beelen
  • Miranda vd Pol
  • Mitchel Leunissen
  • Neil Commandeur
  • Peter Kerris
  • Roelienda Zevenbergen
  • Rutger Storm
  • Ruud Kassing
  • Sharon Rietveld
  • Silke van den Berg
  • Sven Jansen
  • Thijs Kortekaas
  • William van der Struis

Commissies

Kascommissie

  • Brenda van der Meulen
  • Vacant

Technische Commissie

Ondersteunt de Technisch Directeur in het waarborgen en verbeteren van de kwaliteit van de sport.

  • Pardeep Kailey
  • Pjotr van den Hoek
  • Wim Wamsteeker

Wedstrijdtechniekcommissie

Wedstrijd informatieschermen, scheidsrechterlampen & livestream tijdens wedstrijden.

Operators:

  • Guus Derickx
  • Kemal Ergin
  • Kevin Evers
  • Luisa Decker
  • Mart Siemerink
  • Rick Krijntjes
  • Sven Jansen

Ontwikkelaars:

  • Chris Janssen
  • Devran Alper

Ook interesse? Neem contact op met Chris.

Vertrouwenspersoon

Contacteer de externe vertrouwenspersoon via de KNKF.