NK Powerlifting Classic 2017 - Nominaties

De K.N.K.F. - Sectie Powerliften organiseert:

NK Powerlifting Classic 2017

Nominaties

Zaterdag Ochtendsessie @ Brabanthal

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
57.0 kg Open Iris Scholten Algemeen lid 130 75 140 345 18
57.0 kg Open Evita Talahatu Iron House Co. (Utrecht) 127.5 77.5 135 340 7
57.0 kg Open Sandra Wildeman NKV Atlas (Nijmegen) 115 85.5 127.5 328 8
57.0 kg Open Kelsey Koffijberg Algemeen lid 115 65 130 310 23
57.0 kg Junior Eva Maria de Langen GSKV Northside Barbell (Groningen) 110 57.5 142.5 310 5
57.0 kg Master I Oot Zwanikken Algemeen lid 110 65 135 310 3
57.0 kg Open Inge Hendriks Algemeen lid 117.5 65 120 302.5 17
57.0 kg Open Aysun Cakmak Algemeen lid 100 60 140 300 2
57.0 kg Junior Lilian Verhoole SSC Powerhouse (Vlissingen) 100 45 117.5 262.5 15
57.0 kg Open Kim Francken Algemeen lid 100 55 105 260 16
57.0 kg Junior Talia Fawzy Algemeen lid 90 50 115 255 20

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
74.0 kg Open Pardeep Kailey NKV Atlas (Nijmegen) 215 127.5 250 592.5 6
74.0 kg Open Chris Zuijderduin Algemeen lid 200 145 245 590 4
74.0 kg Open Alex Hendriks Algemeen lid 192.5 140 242.5 575 22
74.0 kg Open Remco Sanders Strength Academy (Amsterdam) 182.5 140 242.5 565 12
74.0 kg Master I Denzil Vreugd Fox Gym (Rotterdam) 210 137.5 217.5 565 19
74.0 kg Open Martin Tan DSKV IJzersterk (Delft) 180 137.5 232.5 550 9
74.0 kg Junior Arnold Veenhof Algemeen lid 200 130 220 550 10
74.0 kg Junior David Vesseur Algemeen lid 185 117.5 207.5 510 1
74.0 kg Open Lars ten Have GSKV Northside Barbell (Groningen) 170 115 205 490 14

Zaterdag Ochtendsessie @ Baroniehal

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
47.0 kg Open Jetsy Werleman Algemeen lid 100 52.5 127.5 280 24
47.0 kg Open Susana Gerrits Iron House Co. (Utrecht) 105 52.5 115 272.5 9
47.0 kg Junior Ianthe van Belzen Iron House Co. (Utrecht) 87.5 57.5 105 250 23
47.0 kg Open Michelle Wijnans Algemeen lid 85 47.5 92.5 225 21
52.0 kg Junior Pleun Dekkers Algemeen lid 130 72.5 143 345.5 19
52.0 kg Master I Christine Rebello Algemeen lid 95 57.5 122.5 275 8
52.0 kg Open Valerie Hitzert Algemeen lid 100 50 120 270 15
52.0 kg Open Aniek van den Reek TSKV Spartacus (Tilburg) 90 65 115 270 6
52.0 kg Open Robbin Schellekens Neoli (Tilburg) 95 45 115 255 10
52.0 kg Open Margy Salas Neoli (Tilburg) 90 52.5 110 252.5 16

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
66.0 kg Open Alan Tjin Algemeen lid 182.5 100 230 512.5 4
66.0 kg Open Lorenzo Haarloo Algemeen lid 185 115 207.5 507.5 2
66.0 kg Open Sten van Aken Algemeen lid 182.5 100 217.5 500 5
66.0 kg Open Fabbio Hu DSKV IJzersterk (Delft) 172.5 112.5 205 490 17
66.0 kg Open Milan Carels Fox Gym (Rotterdam) 160 115 200 475 22
66.0 kg Junior Allon Melchers Neoli (Tilburg) 140 100 185 425 11
66.0 kg Open Marc van Oers Neoli (Tilburg) 145 92.5 167.5 405 12
66.0 kg Sub-Junior Robbin dinh Van Algemeen lid 145 90 170 405 18
66.0 kg Junior David Pattipeilohy Algemeen lid 135 80 175 390 14

Zaterdag Middagsessie @ Brabanthal

Groep 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
105.0 kg Open Tibor Arnout Algemeen lid 215 140 250 605 12
105.0 kg Open Wytse van der Werf Algemeen lid 215 162.5 222.5 600 11
105.0 kg Junior Jelle van Dorth Strength Academy (Amsterdam) 215 140 235 590 6
105.0 kg Open Nick Fennema GSKV Northside Barbell (Groningen) 192.5 147.5 245 585 21
105.0 kg Open Francisco Galarce Morales KSV Spartacus (Noord-Scharwoude) 215 160 210 585 19
105.0 kg Open Myron Schumacher Algemeen lid 195 135 255 585 8
105.0 kg Junior Lorenz Muylkens NSKV Profectus (Nijmegen) 215 135 230 580 18
105.0 kg Open Maic Tijssen Strength Academy (Amsterdam) 182.5 147.5 250 580 3
105.0 kg Open Lennard van Empelen Strength Academy (Amsterdam) 190 140 245 575 7

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
105.0 kg Master I Pjotr van den Hoek KSV Spartacus (Noord-Scharwoude) 290 205 305 800 16
105.0 kg Open Ruben Scheepers Algemeen lid 240 170 270 680 5
105.0 kg Open Jelle Dames Algemeen lid 225 180 270 675 14
105.0 kg Master I Sven den Houting SSS Alkmaar 255 157.5 255 667.5 22
105.0 kg Junior Ramon Kraaijvanger Loods 37 (Weert) 230 162.5 260 652.5 17
105.0 kg Open Brian Asbroek Algemeen lid 240 137.5 265 642.5 15
105.0 kg Junior Tim Vermeer Algemeen lid 220 150 265 635 9
105.0 kg Open Ivan Carrasco Perez SSC Powerhouse (Vlissingen) 222.5 140 260 622.5 10
105.0 kg Open Marto Metselaar KSV Spartacus (Noord-Scharwoude) 225 140 245 610 2

Zaterdag Middagsessie @ Baroniehal

Groep 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
83.0 kg Open Artur Muzicant Algemeen lid 200 135 220 555 25
83.0 kg Open Matthijs Trimpe-Burger KSV Spartacus (Noord-Scharwoude) 210 112.5 225 547.5 15
83.0 kg Open Guus Derickx NKV Atlas (Nijmegen) 190 130 220 540 7
83.0 kg Open Roel van Etten TSKV Spartacus (Tilburg) 200 115 225 540 24
83.0 kg Junior Ivo Wings Algemeen lid 175 140 222.5 537.5 1
83.0 kg Junior Sonny Idili Algemeen lid 180 145 210 535 19
83.0 kg Junior Tom van Wijk Iron House Co. (Utrecht) 190 115 230 535 3
83.0 kg Open Yuri Reyntjes Algemeen lid 175 115 240 530 9
83.0 kg Junior Martijn Warndorff Barbell Strength (Rotterdam) 187.5 122.5 220 530 16
83.0 kg Open Kevin Paulussen Algemeen lid 185 112.5 220 517.5 27
83.0 kg Open Rowan van der Woude Algemeen lid 185 122.5 210 517.5 6
83.0 kg Open Art Asrian NSKV Art of Power 150 150 210 510 23
83.0 kg Junior Olivier Tijhuis GSKV Northside Barbell (Groningen) 170 120 220 510 18

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
83.0 kg Open Joey Ma DSKV IJzersterk (Delft) 252.5 147.5 302.5 702.5 20
83.0 kg Open Ruud Kassing DSKV IJzersterk (Delft) 215 142.5 265 622.5 11
83.0 kg Open Nick Teo Algemeen lid 210 150 250 610 26
83.0 kg Junior Lorenzo Van Der Loo Krachtlab (Elsloo) 220 132.5 240 592.5 14
83.0 kg Open Robin van Sprang Algemeen lid 210 125 245 580 4
83.0 kg Open Bjorge Janssen Algemeen lid 195 147.5 235 577.5 21
83.0 kg Open Mitchel Leunissen TSKV Spartacus (Tilburg) 195 132.5 250 577,5 2
83.0 kg Open Raymond Bruynaers Loods 37 (Weert) 195 140 240 575 17
83.0 kg Sub-Junior Luc van der Male Algemeen lid 205 135 235 575 12
83.0 kg Open William van der Struis Algemeen lid 195 150 225 570 22
83.0 kg Open Dempsey Thiele Algemeen lid 200 132.5 230 562.5 5
83.0 kg Open Armand Declercq Strength Academy (Amsterdam) 190 130 240 560 10
83.0 kg Open Alex Verhemel Algemeen lid 200 140 220 560 8

Zondag Ochtendsessie @ Brabanthal

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
72.0 kg Open Elisa Hessels GSKV Northside Barbell (Groningen) 115 65 155 335 9
72.0 kg Junior Jacqueline Klaver DSKV IJzersterk (Delft) 120 50 160 330 21
72.0 kg Open Sytske Bekker GSKV Northside Barbell (Groningen) 112.5 70 145 327.5 4
72.0 kg Open Nienke Eilander GSKV Northside Barbell (Groningen) 130 55 140 325 14
72.0 kg Open Banu Askeroglu Algemeen lid 125 60 127.5 312.5 11
72.0 kg Open Silke van den Berg Algemeen lid 110 65 137.5 312.5 5
72.0 kg Open Laura Hooijberg Algemeen lid 107 65 137 309 8
72.0 kg Junior Arja Rydin Algemeen lid 117.5 60 122.5 300 16
72.0 kg Open Yvonne Kortsmit SSC Powerhouse (Vlissingen) 100 65 117.5 282.5 2

Groep 2

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
72.0 kg Open Sharr Beeren Algemeen lid 157.5 85 187.5 430 7
72.0 kg Open Gwen Mostert NKV Atlas (Nijmegen) 140 90 187.5 417.5 20
72.0 kg Open Claudia Oudijk NSKV Profectus (Nijmegen) 145 67.5 170 382.5 17
72.0 kg Open Miranda van de Pol NKV Atlas (Nijmegen) 125 80 175 380 19
72.0 kg Master I Carmen Sjardijn Algemeen lid 140 75 160 375 15
72.0 kg Junior Maake de Vries Algemeen lid 142.5 82.5 142.5 367.5 10
72.0 kg Open Sharon Rietveld Strength Academy (Amsterdam) 130 65 160 355 1
72.0 kg Open Anna Schipper Algemeen lid 120 72.5 145 337.5 18

Zondag Ochtendsessie @ Baroniehal

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
63.0 kg Junior Marit Mulder Fox Gym (Rotterdam) 110 55 140 305 10
63.0 kg Junior Lieke de Wit Algemeen lid 120 52.5 130 302.5 5
63.0 kg Open Giacolina Rosa Gastaldo Algemeen lid 105 65 132 302 15
63.0 kg Open Kirsten Lammers Algemeen lid 107.5 60 125 292.5 1
63.0 kg Open Michelle Mens Algemeen lid 110 55 125 290 9
63.0 kg Open Rhagnell Fortuin Algemeen lid 112.5 52.5 122 287 7
63.0 kg Open Babette Bais Algemeen lid 105 57.5 122.5 285 8
63.0 kg Junior Brigitte Sukel Algemeen lid 90 70 125 285 3

Groep 2

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
63.0 kg Junior Jolien Dreesen Krachtlab (Elsloo) 152.5 77.5 180 410 2
63.0 kg Open Marlinde Gras Algemeen lid 135 70 162.5 367.5 11
63.0 kg Master I Colette Haddon Strength Academy (Amsterdam) 127.5 67.5 162.5 357.5 6
63.0 kg Open Nathalie Hillenga Algemeen lid 115 67.5 150 332,5 14
63.0 kg Open Roelienda Zevenbergen Algemeen lid 110 55 155 320 17
63.0 kg Junior Arianne Derickx Algemeen lid 110 62.5 142.5 315 12
63.0 kg Junior Lisette Verlaan NSKV Profectus (Nijmegen) 117.5 60 130 307.5 4

Zondag Middagsessie @ Brabanthal

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
84.0 kg Master I Ielja Strik NKV Atlas (Nijmegen) 206.5 136.5 200 543 18
84.0 kg Open Iris Kensenhuis Algemeen lid 160 82.5 210 452.5 10
84.0 kg Open Sanne Visser Algemeen lid 155 90 200 445 21
84.0 kg Junior Isabelle Feteris Algemeen lid 135 90 172.5 397,5 19
84.0 kg Junior Dominique van Deursen TSKV Spartacus (Tilburg) 145 72.5 172.5 390 15
84.0 kg Open Lidia den Haan Iron House Co. (Utrecht) 130 80 167.5 377.5 29
84.0 kg Open Myrthe Steenmeijer Algemeen lid 142.5 85 147.5 375 2
84.0 kg Open Karlien Huiskes Algemeen lid 127.5 70 140 337.5 26
84.0 kg Open Joan Steeman Strength Academy (Amsterdam) 125 65 140 330 8
84.0 kg Open Robin Kamphorst Strength Academy (Amsterdam) 117.5 62.5 142.5 322.5 31
84.0 kg Junior Heaven-Leigh Essers Algemeen lid 105 65 150 320 23

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
120.0 kg Junior Alexander Vermetten Algemeen lid 250 170 325 745 24
120.0 kg Open Teun Moors Loods 37 (Weert) 240 180 310 730 1
120.0 kg Master I Huub Hetterschijt Algemeen lid 260 200 260 720 7
120.0 kg Open Tymen Gerestein SSC Powerhouse (Vlissingen) 255 200 252.5 707.5 20
120.0 kg Open Wessel van der Linden Algemeen lid 220 180 280 680 22
120.0 kg Junior Benjamin Faal Algemeen lid 240 140 295 675 9
120.0 kg Open Nick de Groote Algemeen lid 235 155 280 670 25
120.0 kg Open Evert Maris EPT Training (Haarlem) 230 165 252.5 647.5 28
120.0 kg Open Peter Evers DSKV IJzersterk (Delft) 210 132.5 272.5 615 3

Groep 3

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
84.0+ kg Open Ilrish Kensenhuis Algemeen lid 165 77.5 210 452.5 11
84.0+ kg Open Leontine van Geffen Strength Academy (Amsterdam) 170 80 170 420 30
84.0+ kg Junior Romy Toonen Iron House Co. (Utrecht) 155 70 190 415 5
84.0+ kg Open Juliet Brokken Algemeen lid 135 87.5 155 377.5 16
84.0+ kg Open Mirte de Haan GSKV Northside Barbell (Groningen) 130 60 152.5 342.5 27
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
120.0+ kg Open Christophe Rebreyend Algemeen lid 340 207.5 355 902.5 6
120.0+ kg Open Sebastiaan Tempelaar KSV Spartacus (Noord-Scharwoude) 315 200 310 825 17
120.0+ kg Open Sven Jansen TSKV Spartacus (Tilburg) 275 192.5 265 732.5 12
120.0+ kg Open Wesley Ortega KSV Spartacus (Noord-Scharwoude) 237.5 155 307.5 700 4
120.0+ kg Master II Harry Seriese Strength Academy (Amsterdam) 225 165 250 640 14

Zondag Middagsessie @ Baroniehal

Groep 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
93.0 kg Open Jasper Mentink Algemeen lid 177.5 137.5 252.5 567.5 15
93.0 kg Open Willem Coenen TSKV Spartacus (Tilburg) 200 137.5 225 562.5 16
93.0 kg Open Lennart Meijer Algemeen lid 190 145 225 560 22
93.0 kg Open Leon van Grol Algemeen lid 210 120 225 555 21
93.0 kg Open Koen Smolders Algemeen lid 190 130 235 555 26
93.0 kg Open Duncan Wondergem Algemeen lid 180 135 237.5 552.5 7
93.0 kg Open Lars Knops Algemeen lid 175 152.5 222.5 550 27
93.0 kg Open Marciano Schildmeijer Strength Academy (Amsterdam) 185 132.5 232.5 550 10
93.0 kg Junior Johan Sturm Fox Gym (Rotterdam) 177.5 155 217.5 550 14
93.0 kg Open Rik Weekers Algemeen lid 185 125 225 535 4
93.0 kg Junior Adam el Shehabi GSKV Northside Barbell (Groningen) 177.5 122.5 230 530 5
93.0 kg Open Leonard Walhout Algemeen lid 185 120 220 525 24

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT Lot
93.0 kg Junior Bob Van Den Boogaard Fox Gym (Rotterdam) 295 177.5 302.5 775 18
93.0 kg Open Aldreyson Ortega Algemeen lid 240 147.5 290 677.5 12
93.0 kg Junior Danceney van der Geest Algemeen lid 217.5 140 315 672.5 3
93.0 kg Open Vito Minheere SSC Powerhouse (Vlissingen) 235 130 295 660 23
93.0 kg Open Enrique Bakker Algemeen lid 245 140 260 645 19
93.0 kg Open Joost de Groot NKV Atlas (Nijmegen) 250 145 245 640 6
93.0 kg Junior Henk Rozeboom Algemeen lid 212.5 132.5 290 635 25
93.0 kg Open Erwin Nys UnScared Crossfit (Utrecht) 222.5 150 260 632.5 2
93.0 kg Open Sietse Bergsma GSKV Northside Barbell (Groningen) 215 145 270 630 20
93.0 kg Open Auke Piers DSKV IJzersterk (Delft) 195 142.5 250 587.5 8
93.0 kg Open Floris Weij Algemeen lid 210 130 235 575 9
93.0 kg Junior Sem Hage Algemeen lid 215 135 222.5 572.5 17

Show page in English