Beginnerswedstrijd Powerliften - Nominaties

SCC Powerhouse organiseert onder auspiciƫn van de KNKF - Sectie Powerliften:

Beginnerswedstrijd Powerliften

Nominaties

Zaterdag

Heren
Klasse Categorie Naam SQ BP DL TOT
66.0 kg Open Buu-Van Nguyen 105 70 165 340
66.0 kg Open Charmain Sittrop 120 85 130 335
74.0 kg Open Danny van der Linden 175 110 220 505
74.0 kg Sub-Junior Sven Kapteyn 150 105 200 455
74.0 kg Open Roohin Osmani 150 110 190 450
74.0 kg Junior Adriaan Dirkzwager 140 100 195 435
74.0 kg Open Erik van der Aart 145 125 160 430
74.0 kg Open Marc Boex 155 100 170 425
74.0 kg Sub-Junior Klaas Boersma 145 92.5 165 402.5
74.0 kg Junior Nike Jansen 130 105 160 395
74.0 kg Junior Wesley de Laat 145 95 135 375
74.0 kg Sub-Junior Noah Sikkema 60 50 100 210
83.0 kg Junior Rumen Emilov 240 160 240 640
83.0 kg Open Taidgh van der Kraan 210 135 227.5 572.5
83.0 kg Open Tim Brouwers 180 135 212 527
83.0 kg Junior Mike Verschueren 185 95 225 505
83.0 kg Junior Niclas Suominen 175 112.5 212.5 500
83.0 kg Open Wesley Brouwers 170 100 210 480
83.0 kg Open Carlos Bergkamp 160 130 180 470
83.0 kg Open Szymon Pisula 160 90 210 460
83.0 kg Open Dimitri Sittrop 160 120 180 460
83.0 kg Open Bart van Nimwegen 145 110 200 455
83.0 kg Junior Thomas-Julius Boon 137.5 95 210 442.5
83.0 kg Master I Jivaro Hinoke 140 110 170 420
83.0 kg Junior Julian Zomer 150 85 182.5 417.5
83.0 kg Open Marco Meeuwsen 150 100 160 410
83.0 kg Open Bram Kalter 140 95 170 405
83.0 kg Junior Fabian van den Heuvel 140 100 160 400
83.0 kg Open Peter Ton 120 85 150 355

Zondagochtend

Dames
Klasse Categorie Naam SQ BP DL TOT
57.0 kg Open Tessa Do 100 50 110 260
57.0 kg Open Solange Tjon-Atjoen 80 50 120 250
57.0 kg Junior Lise Goldman 100 45 100 245
57.0 kg Open Taru Saares 82.5 47.5 112.5 242.5
57.0 kg Open Birgit Ente 70 50 120 240
63.0 kg Junior Rilana Pal 90 50 100 240
63.0 kg Junior Ingeborg Koornstra 85 40 95 220
63.0 kg Junior Emma Omani 60 40 100 200
72.0 kg Open Alexandra Klassen 100 65 135 300
72.0 kg Open Lisa van Dorp 100 55 130 285
72.0 kg Junior Liliana Chirino 108.5 52.5 119 280
72.0 kg Open Jessica zoe Paczuski 85 57.5 125 267.5
72.0 kg Open Jirmeja Wijngaarde 85 55 122.5 262.5
72.0 kg Sub-Junior Kim Daane 90 45 115 250
72.0 kg Open Suzanne Kouwenhoven 80 50 104 234
72.0 kg Master II Wytzia Soetenhorst 60 45 100 205
84.0 kg Master I Laura Smeets 70 60 110 240
84.0+ kg Junior Rosalie de Lange 100 55 110 265
84.0+ kg Junior Brittney van den Berg 80 60 100 240
Heren
Klasse Categorie Naam SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Richard Antvelink 150 130 180 460
93.0 kg Open Ruben Tissink 150 110 185 445
93.0 kg Open Ben Bierling 145 115 175 435
93.0 kg Junior Rick Boers 125 95 150 370

Zondagmiddag

Heren
Klasse Categorie Naam SQ BP DL TOT
93.0 kg Junior Has Willems 180 140 240 560
93.0 kg Open Christian Wiegman 170 137.5 227.5 535
93.0 kg Open Bram Strik 190 120 220 530
93.0 kg Master I Karl Fieldhouse 205 105 215 525
93.0 kg Open Gerard Pruijsen 185 137.5 200 522.5
93.0 kg Junior Tom Tuning 180 112.5 230 522.5
93.0 kg Junior Pim van Holst 190 110 220 520
93.0 kg Sub-Junior Jelmer Kranendonk 180 102.5 190 472.5
93.0 kg Master I Martijn van Oostveen 140 115 210 465
105.0 kg Master I Peter Broekmeulen 220 170 220 610
105.0 kg Open Tim Rootliep 210 120 270 600
105.0 kg Junior Juan Lovera 180 155 250 585
105.0 kg Junior Damian Hollander 160 130 220 510
105.0 kg Junior Justus van Weegberg 180 107.5 210 497.5
105.0 kg Open Khalil el Khalil 170 120 190 480
105.0 kg Open Michael Beulen 130 125 190 445
105.0 kg Open Marijn Zabicki 140 100 180 420
120.0 kg Open Ralf Sypesteyn 225 160 265 650
120.0 kg Open Aleksander Luszkiewicz 230 160 250 640
120.0 kg Junior Tomasz Binkowski 200 140 205 545
120.0 kg Junior Rob Eferink 180 120 225 525
120.0 kg Open Jeffrey Wild 180 117.5 215 512.5
120.0 kg Master II Peter Gillies 120 140 182 442

Show page in English