FOX GYM Cup 2018 - Nominaties

FOX GYM organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

FOX GYM Cup 2018

Nominaties

Zaterdag Ochtendsessie

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
47.0 kg Open Jie Yi Wu Chen TSKV Spartacus (Tilburg) 72.5 40 87.5 200
52.0 kg Master I Christine Rebello Algemeen lid 95 57.5 127.5 280
52.0 kg Open Sharon Brandenburg Algemeen lid 85 62.5 112.5 260
52.0 kg Master I Carolien Schouten Strength Academy (Amsterdam) 60 45 80 185
57.0 kg Master I Aysun Cakmak Algemeen lid 100 60 142.5 302.5
57.0 kg Open Emma de Boer Strength Academy (Amsterdam) 87.5 42.5 115 245
57.0 kg Open Linda Hofhuis Algemeen lid 84 53 105 242
57.0 kg Open Yara Immers Algemeen lid 70 45 65 180
63.0 kg Master I Colette Haddon Strength Academy (Amsterdam) 127.5 67.5 157.5 352.5
63.0 kg Open Senja-Irene Torres Perez De San Roman Iron House Co. (Utrecht) 130 72.5 130 332.5
63.0 kg Open Laura Hooijberg Strength Academy (Amsterdam) 110 62.5 132.5 305
63.0 kg Open Stephanie Sevier No Excuses Strength and Conditioning Centre (Hilversum) 105 65 130 300
63.0 kg Master III Ina Koolhaas Revers Algemeen lid 88 57 133 278
63.0 kg Open Charlotte Gerrits NSKV Profectus (Nijmegen) 95 50 127.5 272.5
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
59.0 kg Open Juan Coll Marqués Algemeen lid 140 110 170 420
66.0 kg Open Dennis Abbink Algemeen lid 150 110 200 460
66.0 kg Open Osman Uysal Algemeen lid 150 105 180 435
66.0 kg Open Frank Calor KSV Sandow Delft 100 137.5 100 337.5
74.0 kg Open Dirk Bennenbroek Loods 37 (Weert) 195 117.5 200 512.5
74.0 kg Open Jos Leenen Strength Academy (Amsterdam) 175 110 215 500
74.0 kg Open Dervis van Leersum Iron House Co. (Utrecht) 170 117.5 210 497.5
74.0 kg Open Arjan Dalstra Algemeen lid 160 100 230 490
74.0 kg Open Robbert Lokhorst Iron House Co. (Utrecht) 160 110 200 470
74.0 kg Open Kenley Simons SSC Powerhouse (Vlissingen) 162.5 107.5 180 450
74.0 kg Master II Ben Epe Algemeen lid 150 105 185 440
74.0 kg Master II Franklin Staupe Algemeen lid 145 105 175 425
74.0 kg Open Tom Scholtze TSKV Spartacus (Tilburg) 107.5 95 135 337.5

Zaterdag Middagsessie

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
84.0 kg Open Cher Naarden Fox Gym (Rotterdam) 135 82.5 175 392.5
84.0 kg Master I Lidia Den Haan Iron House Co. (Utrecht) 130 80 167.5 377.5
84.0 kg Open Evie Bus NSKV Profectus (Nijmegen) 125 65 145 335
84.0 kg Open Yvette Bekkers Algemeen lid 82.5 50 112.5 245
84.0+ kg Master I Barbara Claassen Strength Academy (Amsterdam) 120 65 140 325
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
83.0 kg Open Damian Borzyszkowski Algemeen lid 200 140 237.5 577.5
83.0 kg Master I Denzil Vreugd Fox Gym (Rotterdam) 210 130 217.5 557.5
83.0 kg Open Dennis Dahlmans Algemeen lid 180 135 212.5 527.5
83.0 kg Open Brantley Wongsosemito Fox Gym (Rotterdam) 190 125 210 525
83.0 kg Open Yves du Long NSKV Profectus (Nijmegen) 180 117.5 220 517.5
83.0 kg Master I Barry Faas Algemeen lid 195 95 225 515
83.0 kg Open Stijn Stoffels EPT Training (Haarlem) 180 115 220 515
83.0 kg Open Pascal Kiers Algemeen lid 190 110 210 510
83.0 kg Open Li Hu TSKV Spartacus (Tilburg) 182.5 95 225 502.5
83.0 kg Open Max Wouters DSKV IJzersterk (Delft) 170 127.5 200 497.5
83.0 kg Open Mike Beelen Loods 37 (Weert) 180 100 215 495
83.0 kg Open Wouter van As Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 150 120 210 480
83.0 kg Open André Makkinje DSKV IJzersterk (Delft) 180 92.5 205 477.5
83.0 kg Open Joey Buskens Iron House Co. (Utrecht) 140 80 210 430

Zondag Ochtendsessie

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
72.0 kg Open Gwen Mostert NKV Atlas (Nijmegen) 147.5 92.5 187.5 427.5
72.0 kg Open Banu Askeroglu Algemeen lid 127.5 62.5 130 320
72.0 kg Open Kim Schouten Algemeen lid 102.5 80 132.5 315
72.0 kg Open Arja Rydin Algemeen lid 120 62.5 130 312.5
72.0 kg Open Yvonne Kortsmit SSC Powerhouse (Vlissingen) 107.5 80 122.5 310
72.0 kg Open Florianne Volbeda No Excuses Strength and Conditioning Centre (Hilversum) 107.5 75 125 307.5
72.0 kg Open Tara Smit Algemeen lid 115 65 125 305
72.0 kg Open Janine Wiessenberg Algemeen lid 100 55 120 275
72.0 kg Open Rosan Diks Algemeen lid 75 52.5 100 227.5
72.0 kg Open Tamara Jetten TSKV Spartacus (Tilburg) 65 42.5 97.5 205
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
105.0 kg Open Sander Goossen Algemeen lid 225 167.5 250 642.5
105.0 kg Open Maic Tijssen Strength Academy (Amsterdam) 217 157 260 634
105.0 kg Open Coen de Heer DSKV IJzersterk (Delft) 210 147.5 260 617.5
105.0 kg Open Robin Bosch Algemeen lid 210 160 245 615
105.0 kg Open Andy Sewgobind Algemeen lid 205 135 240 580
105.0 kg Open Floris Weij Algemeen lid 212.5 132.5 235 580
105.0 kg Open Roy Kreuger Algemeen lid 210 125 240 575
105.0 kg Open Nout van den Bos DSKV IJzersterk (Delft) 185 140 217.5 542.5
105.0 kg Master II John van Gerwen Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 170 155 210 535
105.0 kg Open Thijs Bongers Algemeen lid 187.5 122.5 217.5 527.5
120.0 kg Master I Huub Hetterschijt Algemeen lid 262.5 200.5 260 723
120.0 kg Master I Fulco Vrooland Algemeen lid 245 135 230 610
120.0 kg Open Michael Flierman Algemeen lid 220 150 220 590
120.0+ kg Master II Harry Seriese Strength Academy (Amsterdam) 240 165 250 655
120.0+ kg Open Bob Tillemans Strength Academy (Amsterdam) 210 125 272.5 607.5
120.0+ kg Master I Wim Wamsteeker Algemeen lid 200 120 230 550

Zondag Middagsessie

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Patrick Jonk DSKV IJzersterk (Delft) 220 150 280 650
93.0 kg Open Erwin Nys Algemeen lid 220 140 250 610
93.0 kg Open Emiel Fincken Algemeen lid 200 150 250 600
93.0 kg Open Remco Kwint Algemeen lid 210 120 240 570
93.0 kg Open Noud Beelen Loods 37 (Weert) 185 135 245 565
93.0 kg Open Casper Vaes Loods 37 (Weert) 195 130 220 545
93.0 kg Open Jennerino Bleekman Iron House Co. (Utrecht) 200 130 210 540
93.0 kg Open Freek Looijen NKV Atlas (Nijmegen) 200 105 235 540
93.0 kg Master I Harold Paul Algemeen lid 180 125 230 535
93.0 kg Open Guus Alberts NSKV Profectus (Nijmegen) 182.5 117.5 205 505
93.0 kg Master III Erik Wings Algemeen lid 175 137.5 192.5 505
93.0 kg Master II Wim Bevers Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 170 100 210 480
93.0 kg Open Frans Verstege Iron House Co. (Utrecht) 157.5 100 210 467.5
93.0 kg Open Sam Heerkens Algemeen lid 155 90 210 455
93.0 kg Open Vince Schreuder Algemeen lid 160 115 180 455
93.0 kg Master I Martijn van Oostveen Algemeen lid 150 100 200 450
93.0 kg Open Andre Sturm Algemeen lid 142.5 97.5 190 430
93.0 kg Open Mart Siemerink TSKV Spartacus (Tilburg) 112.5 75 152.5 340

Show page in English