NK Bankdrukken Classic 2018 - Nominaties

Sportcentrum TOPFIT organiseert onder auspiciƫn van de KNKF - Sectie Powerliften:

NK Bankdrukken Classic 2018

Nominaties

Zondagochtend

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging BP
47.0 kg Open Iante van Belzen Iron House Co. (Utrecht) 57.5
47.0 kg Open Megan Garnier Loods 37 (Weert) 45
52.0 kg Master I Carolien Schouten Algemeen lid 45
57.0 kg Open Evita Talahatu NKV Atlas (Nijmegen) 88
63.0 kg Open Iris Scholten Algemeen lid 85
63.0 kg Open Jolien Dreesen Krachtlab (Elsloo) 75
63.0 kg Open Kelsey Koffijberg Algemeen lid 70
63.0 kg Master I Natasja Martis Perfect Performance (Schiedam) 70
72.0 kg Open Yvonne Kortsmit SCC Powerhouse (Vlissingen) 80
72.0 kg Open Miranda van de Pol NKV Atlas (Nijmegen) 80
72.0 kg Open Trudy Peters Krachtlab (Elsloo) 65
72.0 kg Open Loes Huijskens TSKV Spartacus (Tilburg) 62.5
72.0 kg Junior Rosan Diks Algemeen lid 55
72.0 kg Junior Elise Blankers Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 50
84.0 kg Master I Ielja Strik NKV Atlas (Nijmegen) 137
84.0 kg Junior Isabelle Feteris Algemeen lid 100
84.0 kg Open Ankie Timmers NKV Atlas (Nijmegen) 100
84.0 kg Master II Hennie van 't Loo Algemeen lid 77.5
84.0 kg Master I Kim Hoetjes-Mulders Algemeen lid 76.5
84.0+ kg Open Juliet Brokken Neoli (Tilburg) 92.5
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging BP
66.0 kg Junior Ishvar Lalbahadoersing Algemeen lid 100
66.0 kg Open Nicolas van de Griendt Algemeen lid 80
74.0 kg Master II Charles Smith Sport Arena Eindhoven 140
74.0 kg Open Wilbert van de Westerlo Algemeen lid 132.5
74.0 kg Open Michael Liefhebber Algemeen lid 125
74.0 kg Junior Manho Wong Iron House Co. (Utrecht) 125
74.0 kg Open Hamza Bouamrani Algemeen lid 120
74.0 kg Master II Ben Epe Algemeen lid 105
74.0 kg Master II Jan van Waardenburg Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 100

Zondagmiddag

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging BP
83.0 kg Open Jeffrey Hasselt Algemeen lid 160
83.0 kg Open William van der Struis Perfect Performance (Schiedam) 155
83.0 kg Open Odin Overeem Algemeen lid 147.5
83.0 kg Open Art Asrian NSKV Art of Power 142.5
83.0 kg Junior Lorenzo van der Loo Algemeen lid 137.5
83.0 kg Open Neil Commandeur Algemeen lid 122.5
93.0 kg Open Marijn Abrahamse Algemeen lid 150
93.0 kg Open Dennis Kamps TSKV Spartacus (Tilburg) 140
93.0 kg Junior Sandor Krafft Algemeen lid 137.5
93.0 kg Open Tom Kluijtmans TSKV Spartacus (Tilburg) 135
93.0 kg Master III Pier Wierda KSC Friesland 130
93.0 kg Open Guus Alberts NSKV Profectus (Nijmegen) 125
93.0 kg Open Elmer van Oosterhout Loods 37 (Weert) 125
93.0 kg Junior Thijs Kortekaas Fox Gym (Rotterdam) 122.5
93.0 kg Sub-Junior Florian Steeneke Fox Gym (Rotterdam) 119
93.0 kg Junior Kenley Simons SCC Powerhouse (Vlissingen) 117.5
93.0 kg Open Daniel Talahatu Algemeen lid 115
93.0 kg Master IV Aad Fabrie Loods 37 (Weert) 110
93.0 kg Sub-Junior Lex Klinckenberg Algemeen lid 110
105.0 kg Master II Frans van der Putten Sport Arena Eindhoven 200
105.0 kg Master III Elbert Vastenburg KSC Friesland 182.5
105.0 kg Open Jelle Dames Algemeen lid 180
105.0 kg Master III Mariusz Vermeulen NKV Atlas (Nijmegen) 180
105.0 kg Open Bastiaan Mulder Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 152.5
105.0 kg Open Francisco Galarce Morales SSS Alkmaar 150
105.0 kg Master II Cor Regter Loods 37 (Weert) 100
120.0 kg Open Younes van Ruth Algemeen lid 200
120.0 kg Master I Huub Hetterschijt Algemeen lid 190
120.0 kg Master I Valentijn Hulshorst Algemeen lid 170
120.0 kg Master III Roel van Drogen KSC Friesland 150
120.0 kg Master II Johan Sanders Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 135
120.0 kg Sub-Junior Zorin Wijnands KSC Friesland 120
120.0+ kg Open Jordi Snijders Strength Academy (Amsterdam) 242.5
120.0+ kg Master II Victor Vroom Algemeen lid 115

Show page in English