NK Powerliften Classic 2018 - Nominaties

T.S.K.V. Spartacus organiseert onder auspiciƫn van de KNKF - Sectie Powerliften:

NK Powerliften Classic 2018

Nominaties

Zaterdagochtend

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
47.0 kg Open Jetsy Werleman Algemeen lid 100 52.5 135 287.5
47.0 kg Open Ianthe van Belzen Iron House Co. (Utrecht) 92.5 57.5 105 255
47.0 kg Open Michelle Wijnans Algemeen lid 87.5 47.5 90 225
52.0 kg Open Pleun Dekkers Sport Arena Eindhoven 132.5 72.5 143.5 348.5
52.0 kg Open Valerie Hitzert Algemeen lid 102.5 55 135 292.5
52.0 kg Master I Christine Rebello No Excuses (Hilversum) 102.5 62.5 127.5 292.5
52.0 kg Open Aniek van den Reek TSKV Spartacus (Tilburg) 90 65 115 270
52.0 kg Open Margy Salas Neoli (Tilburg) 90 52.5 120 262.5
52.0 kg Open Robbin Schellekens Neoli (Tilburg) 97.5 47.5 117.5 262.5
57.0 kg Open Iris Scholten Algemeen lid 132.5 77.5 150 360
57.0 kg Open Evita juanita Talahatu NKV Atlas (Nijmegen) 127.5 77.5 135 340
57.0 kg Master I Aysun Cakmak Algemeen lid 107.5 65 150 322.5
57.0 kg Open Sandra Wildeman Team Magna (Beneden-Leeuwen) 112.5 80 125 317.5

Groep 2

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
63.0 kg Open Jolien Dreesen Krachtlab (Elsloo) 152.5 77.5 180 410
63.0 kg Open Marlinde Gras NKV Atlas (Nijmegen) 137.5 72.5 165 375
63.0 kg Master I Colette Haddon Strength Academy (Amsterdam) 128 70 160 358
63.0 kg Open Nathalie Hillenga Algemeen lid 120 65 147.5 332.5
63.0 kg Junior Lieke de Wit Algemeen lid 120 55 142.5 317.5
63.0 kg Open Arianne Derickx NKV Atlas (Nijmegen) 107.5 62.5 142.5 312.5
63.0 kg Open Laura Hooijberg Strength Academy (Amsterdam) 112.5 62.5 135 310
63.0 kg Open Kelsey Koffijberg Algemeen lid 115 65 130 310
63.0 kg Open Michelle Mens Fenix Barbell (Rotterdam) 115 55 132.5 302.5
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
120.0 kg Open Tymen Gerestein SCC Powerhouse (Vlissingen) 245 195 250 690
120.0 kg Open Evert Maris EPTtraining.nl (Haarlem) 245 170 255 670
120.0 kg Junior Lorenz Muylkens NSKV Profectus (Nijmegen) 242.5 150 257.5 650

Zaterdagmiddag

Groep 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
83.0 kg Open Joey Ma DSKV IJzersterk (Delft) 260.5 147.5 300.5 708.5
83.0 kg Open Ruud Kassing DSKV IJzersterk (Delft) 215 142.5 265 622.5
83.0 kg Open Nick Teo Algemeen lid 210 150 260 620
83.0 kg Junior Luc van der Male SCC Powerhouse (Vlissingen) 205 140 250 595
83.0 kg Junior Lorenzo van der Loo Algemeen lid 220 132.5 240 592.5
83.0 kg Open Mitchel Leunissen TSKV Spartacus (Tilburg) 202.5 135 250 587.5
83.0 kg Open Raymond Bruynaers Loods 37 (Weert) 200 140 240 580
83.0 kg Open Alex Hendriks Algemeen lid 192.5 135 250 577.5
83.0 kg Open William van der Struis Algemeen lid 195 147.5 225 567.5
83.0 kg Open Guus Derickx NKV Atlas (Nijmegen) 202.5 130 230 562.5
83.0 kg Open Matthijs Trimpe Burger Iron House Co. (Utrecht) 212.5 120 230 562.5
83.0 kg Open Roel van Etten TSKV Spartacus (Tilburg) 200 115 235 550
83.0 kg Open Wouter van As Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 180 135 230 545
83.0 kg Open Artur Muzikant Iron House Co. (Utrecht) 200 125 220 545

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
66.0 kg Open Alan Tjin Algemeen lid 185 105 240 530
66.0 kg Open Fabbio Hu DSKV IJzersterk (Delft) 172.5 112.5 210 495
66.0 kg Open Dennis Abbink Algemeen lid 160 112.5 210 482.5
66.0 kg Open Allon Melchers Algemeen lid 140 100 200 440
66.0 kg Open Marc van Oers Neoli (Tilburg) 145 95 172.5 412.5
66.0 kg Junior David Pattipeilohy Algemeen lid 140 82.5 187.5 410
66.0 kg Junior Robbin dinh Van Algemeen lid 145 90 170 405
120.0+ kg Open Sebastiaan Tempelaars Fox Gym (Rotterdam) 310 220 315 845
120.0+ kg Open Teun Moors Loods 37 (Weert) 260 190 320 770
120.0+ kg Open Sven Jansen TSKV Spartacus (Tilburg) 275 195 275 745
120.0+ kg Master II Harry Seriese Strength Academy (Amsterdam) 250 172.5 255 677.5

Zondagochtend

Groep 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
74.0 kg Open Chris Zuijderduin Algemeen lid 205 153 250 608
74.0 kg Open Remco Sanders No Excuses (Hilversum) 185 140 240 565
74.0 kg Master I Denzil Vreugd Fox Gym (Rotterdam) 210 130 220 560
74.0 kg Open Martin Tan DSKV IJzersterk (Delft) 180 137.5 235 552.5
74.0 kg Junior David Vesseur Algemeen lid 195 117.5 207.5 520
74.0 kg Open Dirk Bennenbroek Loods 37 (Weert) 195 117.5 200 512.5
74.0 kg Open Lars ten Have GSKV Northside Barbell (Groningen) 175 120 215 510
93.0 kg Open Erwin Nys UnScared Crossfit (Utrecht) 210 145 260 615
93.0 kg Open Auke Piers DSKV IJzersterk (Delft) 195 145 250 590
93.0 kg Open Myron Schumacher Algemeen lid 195 135 255 585
93.0 kg Open Floris Weij Algemeen lid 215 132.5 235 582.5
93.0 kg Open Marciano Schildmeijer Strength Academy (Amsterdam) 205 140 235 580
93.0 kg Open Noud Beelen Loods 37 (Weert) 200 130 240 570
93.0 kg Open Willem Coenen TSKV Spartacus (Tilburg) 210 130 230 570

Groep 2

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
72.0 kg Open Gwen Mostert NKV Atlas (Nijmegen) 147.5 92.5 187.5 427.5
72.0 kg Open Claudia Oudijk NSKV Profectus (Nijmegen) 145 70 170 385
72.0 kg Open Sharon Rietveld Strength Academy (Amsterdam) 132.5 70 170 372.5
72.0 kg Open Nienke Eilander GSKV Northside Barbell (Groningen) 140 57.5 150 347.5
72.0 kg Junior Jacqueline Klaver DSKV IJzersterk (Delft) 122.5 55 160 337.5
72.0 kg Open Sytske Bekker GSKV Northside Barbell (Groningen) 112.5 70 145 327.5
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
93.0 kg Junior Bob van den Boogaard Fox Gym (Rotterdam) 295 187.5 305 787.5
93.0 kg Open Aldreyson Ortega Algemeen lid 245 155 290 690
93.0 kg Open Joost de Groot Team Magna (Beneden-Leeuwen) 262.5 150 270 682.5
93.0 kg Open Vito Minheere SCC Powerhouse (Vlissingen) 235 137.5 305 677.5
93.0 kg Open Berend Aaftink Algemeen lid 237.5 145 290 672.5
93.0 kg Open Emiel Fincken Algemeen lid 215 160 270 645
93.0 kg Open Enrique Bakker Algemeen lid 245 142.5 250 637.5
93.0 kg Open Sietse Bergsma GSKV Northside Barbell (Groningen) 217.5 142.5 257.5 617.5

Zondagmiddag

Groep 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
84.0 kg Open Iris Kensenhuis Algemeen lid 165 77.5 220 462.5
84.0 kg Open Cher Naarden Fox Gym (Rotterdam) 145 82.5 175 402.5
84.0 kg Junior Dominique van Deursen TSKV Spartacus (Tilburg) 145 72.5 172.5 390
84.0 kg Open Robin Kamphorst Strength Academy (Amsterdam) 132.5 70 160 362.5
84.0 kg Junior Evie Bus NSKV Profectus (Nijmegen) 130 65 150 345
84.0+ kg Open Ilrish Kensenhuis Algemeen lid 165 80 212.5 457.5
84.0+ kg Open Leontine van Geffen Strength Academy (Amsterdam) 180 90 182.5 452.5
84.0+ kg Junior Romy Toonen Iron House Co. (Utrecht) 160 75 200 435
84.0+ kg Junior Isabelle Feteris Algemeen lid 135 100 177.5 412.5
84.0+ kg Open Juliet Brokken Neoli (Tilburg) 132.5 87.5 165 385
84.0+ kg Master I Barbara Claassen Strength Academy (Amsterdam) 160 72.5 150 382.5
84.0+ kg Open Mirte de Haan GSKV Northside Barbell (Groningen) 132.5 62.5 160 355

Groep 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
105.0 kg Master I Pjotr van den Hoek TSKV Spartacus (Tilburg) 290 202.5 307.5 800
105.0 kg Open Jelle Dames Algemeen lid 220 180 280 680
105.0 kg Master I Sven den Houting SSS Alkmaar 260 150 260 670
105.0 kg Junior Alex Schiltmans NSKV Profectus (Nijmegen) 220 160 272.5 652.5
105.0 kg Open Tibor arthur Arnout Algemeen lid 222.5 145 270 637.5
105.0 kg Open Robin Bosch Algemeen lid 227.5 165 245 637.5
105.0 kg Open Maic Tijssen Strength Academy (Amsterdam) 220 157.5 260 637.5
105.0 kg Open Henk Rozeboom Algemeen lid 212.5 132.5 290 635
105.0 kg Open Karel Kodde GSKV Northside Barbell (Groningen) 225 142.5 257.5 625
105.0 kg Open Marto Metselaar SSS Alkmaar 230 152.5 240 622.5
105.0 kg Open Jelle van Dorth Strength Academy (Amsterdam) 225 145 250 620
105.0 kg Open Ivan carrasco Perez SCC Powerhouse (Vlissingen) 227.5 132.5 260 620
105.0 kg Open Sebastiaan Slotema Algemeen lid 217.5 140 262.5 620

Show page in English