SBD CUP 2018: Powerlifting Classic - Nominaties

NKV Atlas organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

SBD CUP 2018: Powerlifting Classic

Nominaties

Zaterdagochtend: Plankier 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
47.0 kg Open Ianthe van Belzen Iron House Co. (Utrecht) 92.5 57.5 107.5 257.5
47.0 kg Open Megan Garnier Loods 37 (Weert) 80 50 120 250
52.0 kg Open Pleun Dekkers Sport Arena Eindhoven 137.5 77.5 152.5 367.5
52.0 kg Open Valerie Hitzert Algemeen lid 115 55 144 314
57.0 kg Open Evita Talahatu NKV Atlas (Nijmegen) 143 88 140 371
57.0 kg Master I Aysun Cakmak Algemeen lid 112.5 67.5 157.5 337.5
57.0 kg Junior Lisette Verlaan NSKV Profectus (Nijmegen) 117.5 62.5 140 320
57.0 kg Open Veerle van Leemput Strength Academy (Amsterdam) 100 60 120 280
57.0 kg Open Lilian Verhoole SCC Powerhouse (Vlissingen) 102.5 47.5 117.5 267.5
57.0 kg Open Manoe Ossel No Excuses (Hilversum) 90 52.5 102.5 245
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
83.0 kg Open Randall Kariodimedjo Algemeen lid 215 177.5 255 647.5
83.0 kg Junior Richard van Bezooijen Algemeen lid 227.5 148 257.5 633
83.0 kg Open Rik Zwarthoff Algemeen lid 222.5 147.5 250 620
83.0 kg Open Raymond Bruynaers Loods 37 (Weert) 205 140 242.5 587.5
83.0 kg Open Damian Borzyszkowski Algemeen lid 202.5 137.5 245 585
83.0 kg Open Dempsey Thiele Algemeen lid 200 140 232.5 572.5
83.0 kg Open Casper Vaes Loods 37 (Weert) 195 132.5 230 557.5
83.0 kg Open Martijn Warndorff Barbell Strength (Rotterdam) 190 132.5 230 552.5
83.0 kg Junior Pascal Kiers Algemeen lid 210 110 220 540
83.0 kg Open Dennis Dahlmans Algemeen lid 185 135 212.5 532.5
83.0 kg Open Mike Beelen Loods 37 (Weert) 200 105 225 530
83.0 kg Open Jerom Vissers Algemeen lid 185 125 220 530
83.0 kg Open Dervis van Leersum Iron House Co. (Utrecht) 185 125 212.5 522.5

Zaterdagochtend: Plankier 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
83.0 kg Open Willem Grolman Fox Gym (Rotterdam) 175 110 230 515
83.0 kg Open Rowan van der Woude Perfect Performance (Schiedam) 180 120 210 510
83.0 kg Junior Jafar Dijks Algemeen lid 197.5 115 190 502.5
83.0 kg Open Chris Meulbroek Algemeen lid 165 107.5 210 482.5
83.0 kg Open Tom Schreuder Fenix Barbell (Rotterdam) 170 100 210 480
83.0 kg Junior Joery Wesseling Algemeen lid 190 107.5 182.5 480
83.0 kg Junior Frank Toonen Algemeen lid 160 110 205 475
83.0 kg Open Igor Halink Algemeen lid 150 107.5 210 467.5
83.0 kg Junior Stan Langezaal Algemeen lid 160 115 192.5 467.5
83.0 kg Open Darryl Ramsche Krachtlab (Elsloo) 170 110 185 465
83.0 kg Junior Martijn Peters Loods 37 (Weert) 160 100 195 455
83.0 kg Junior Jordy Wisgerhof Algemeen lid 150 125 180 455
83.0 kg Open Theo Dijkstra Strength Academy (Amsterdam) 150 110 190 450
83.0 kg Junior Guo Rong Zhou Algemeen lid 160 105 185 450
83.0 kg Open Leander Volbeda Algemeen lid 155 100 190 445
83.0 kg Junior Bram Leenen TSKV Spartacus (Tilburg) 152.5 100 190 442.5
83.0 kg Open Chris van den Heuvel Algemeen lid 147.5 107.5 180 435
83.0 kg Junior Joeri Morpurgo Algemeen lid 160 105 170 435
83.0 kg Open Sonny Sprenger Algemeen lid 160 100 170 430
83.0 kg Open Bouke van Onna Algemeen lid 130 100 180 410
83.0 kg Open Leon van Maaren Algemeen lid 120 110 170 400

Zaterdagmiddag: Plankier 1

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
63.0 kg Master I Colette Haddon Algemeen lid 130 72.5 162.5 365
63.0 kg Open Nathalie Hillenga Algemeen lid 122.5 65 152.5 340
63.0 kg Open Michelle Mens Fenix Barbell (Rotterdam) 130 62.5 130 322.5
63.0 kg Open Giacolina Rosa Gastaldo Algemeen lid 105 65 152.5 322.5
63.0 kg Open Yvette van den Boomen Algemeen lid 120 60 130 310
63.0 kg Open Florianne Volbeda No Excuses (Hilversum) 107.5 75 125 307.5
63.0 kg Open Desirée Kommerkamp Algemeen lid 102.5 72.5 130 305
63.0 kg Open Roelienda Zevenbergen Algemeen lid 100 52.5 150 302.5
63.0 kg Open Sarah de Wit Strength Academy (Amsterdam) 110 65 125 300
63.0 kg Open Charlotte Gerrits NSKV Profectus (Nijmegen) 87.5 45 120 252.5
63.0 kg Master I Monique van Galen Algemeen lid 85 52.5 110 247.5
63.0 kg Junior Emma Omani Krachtlab (Elsloo) 90 45 100 235
63.0 kg Open Ivy Owusu Algemeen lid 90 50 90 230
63.0 kg Open Tamara Pijper Team Magna (Beneden-Leeuwen) 80 40 110 230
72.0 kg Junior Zéfia Faerber Algemeen lid 160 90 162.5 412.5
72.0 kg Open Laska van der Let Algemeen lid 125 70 150 345
72.0 kg Open Heaven-Leigh Essers Algemeen lid 115 67.5 155 337.5
72.0 kg Open Banu Askeroglu ASKV Kratos 131 65.5 130 326.5
72.0 kg Open Susannah Dijkstra Algemeen lid 120 65 140 325
72.0 kg Master I Nicole de Haan Strength Academy (Amsterdam) 125 70 130 325
72.0 kg Open Arianne Derickx NKV Atlas (Nijmegen) 110 65 145 320
72.0 kg Master I Daniëlle van Ee Algemeen lid 105 60 132.5 297.5
72.0 kg Open Lisa van Dorp Strength Academy (Amsterdam) 100 55 140 295
72.0 kg Open Eva Rombout Team Magna (Beneden-Leeuwen) 105 55 125 285
72.0 kg Open Babette Bais Algemeen lid 95 57.5 115 267.5
72.0 kg Open Daisy Feuler Krachtlab (Elsloo) 95 50 115 260

Zaterdagmiddag: Plankier 2

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
84.0 kg Open Juliet Brokken Neoli (Tilburg) 135 92.5 165 392.5
84.0 kg Master I Lidia den Haan Iron House Co. (Utrecht) 135 80 167.5 382.5
84.0 kg Open Joan Steeman Strength Academy (Amsterdam) 135 70 160 365
84.0 kg Open Robin Kamphorst Strength Academy (Amsterdam) 130 72.5 160 362.5
84.0 kg Open Kim Schouten Strength Academy (Amsterdam) 102.5 75 127.5 305
84.0 kg Open Leonie Suurd Algemeen lid 110 65 130 305
84.0 kg Open Alexandra Barton Fenix Barbell (Rotterdam) 110 60 130 300
84.0 kg Open Sofie van Opdorp Iron House Co. (Utrecht) 110 55 135 300
84.0 kg Open Rowan Adelaar Iron House Co. (Utrecht) 95 62.5 125 282.5
84.0 kg Sub-Junior Bo Strosser Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 100 50 120 270
84.0+ kg Junior Isabelle Feteris Algemeen lid 160 102.5 190 452.5
84.0+ kg Open Leontine van Geffen Strength Academy (Amsterdam) 180 90 182.5 452.5
84.0+ kg Master I Barbara Claassen Strength Academy (Amsterdam) 162.5 75 160 397.5
84.0+ kg Open Esther Wilten Algemeen lid 150 65 150 365
84.0+ kg Open Miriam Vonk Algemeen lid 125 80 150 355
84.0+ kg Open Anne van Duin Iron House Co. (Utrecht) 120 65 140 325
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
66.0 kg Open Gennaro Pattiiha Algemeen lid 150 110 210 470
66.0 kg Open Juan Coll Marqués Algemeen lid 150 120 180 450
66.0 kg Open Marc van Oers Neoli (Tilburg) 160 100 172.5 432.5
66.0 kg Open Tom Schellekens Deadrow Barbell (Tilburg) 135 90 200 425
74.0 kg Open Matthijs Trimpe Burger Iron House Co. (Utrecht) 212.5 120 230 562.5
74.0 kg Open Dirk Bennenbroek Loods 37 (Weert) 195 125 202.5 522.5
74.0 kg Open Fetullah Goksu Deadrow Barbell (Tilburg) 170 120 220 510
74.0 kg Open Lukasz Piotrzkowski Algemeen lid 170 112.5 180 462.5
74.0 kg Sub-Junior Sven Kapteyn Algemeen lid 140 105 190 435
74.0 kg Master I Johny Paelinck Algemeen lid 155 100 180 435
74.0 kg Open Dennis Wijnants Krachtlab (Elsloo) 130 110 170 410
74.0 kg Open Tylo Beerten Loods 37 (Weert) 115 90 160 365
74.0 kg Sub-Junior Micha Tromp Algemeen lid 130 85 150 365

Zondagochtend: Plankier 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
120.0 kg Open Teun Moors Algemeen lid 260 190 320 770
120.0 kg Junior Niels Verbeek Algemeen lid 250 180 300 730
120.0 kg Open Jeffrey Bleyenburg Iron House Co. (Utrecht) 220 175 300 695
120.0 kg Open Tim de Vré Algemeen lid 230 170 250 650
120.0 kg Open Michael Flierman Algemeen lid 235 155 240 630
120.0 kg Open Johannes Bracht IPF - Duitsland 🇩🇪 220 140 250 610
120.0 kg Open Darryl Romijn Iron House Co. (Utrecht) 190 155 260 605
120.0 kg Open Andy Ersoz Sewgobind Algemeen lid 210 140 250 600
120.0 kg Open Lloyd Bieshaar Fox Gym (Rotterdam) 222.5 127.5 230 580
120.0 kg Open Jordi van Munster Algemeen lid 200 120 220 540
120.0 kg Sub-Junior Zorin Wijnands KSC Friesland 175 120 210 505
120.0+ kg Open Patrick de Gruijter No Excuses (Hilversum) 200 185 255 640
120.0+ kg Junior Bob Tillemans Iron House Co. (Utrecht) 220 125 275 620
120.0+ kg Master I Walter van der Manden Strength Academy (Amsterdam) 240 120 230 590
120.0+ kg Open Frits Rooze Algemeen lid 220 142.5 205 567.5

Zondagochtend: Plankier 2

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
105.0 kg Open Bart Sprengelmeijer Algemeen lid 260 160 300 720
105.0 kg Open Henk Rozeboom Algemeen lid 225 140 290 655
105.0 kg Open Tibor Arnout Algemeen lid 225 150 275 650
105.0 kg Open Robin Bosch Algemeen lid 235 165 250 650
105.0 kg Open Marto Metselaar SSS Alkmaar 240 155 255 650
105.0 kg Open Maic Tijssen Strength Academy (Amsterdam) 225 157 265 647
105.0 kg Open Sebastiaan Slotema Algemeen lid 227.5 152.5 265 645
105.0 kg Open Tim Vermeer Algemeen lid 225 150 270 645
105.0 kg Open Ramon Kraaijvanger Loods 37 (Weert) 230 160 250 640
105.0 kg Open Jelle van Dorth Strength Academy (Amsterdam) 227.5 145 252.5 625
105.0 kg Open Marcel Tamminga GSKV Northside Barbell (Groningen) 225 125 270 620
105.0 kg Open Sander Goossen Algemeen lid 220 165 230 615
105.0 kg Open Lennard van Empelen Strength Academy (Amsterdam) 200 145 255 600
105.0 kg Open Francisco Galarce Morales SSS Alkmaar 220 160 215 595
105.0 kg Open Bert van den Heuvel Algemeen lid 180 152.5 230 562.5
105.0 kg Open Bastiaan Mulder Sportcentrum Top-Fit (Geldrop) 185 152.5 222.5 560
105.0 kg Open Wouter Beekman Algemeen lid 190 110 240 540
105.0 kg Junior Rens Croonen Team Magna (Beneden-Leeuwen) 180 145 215 540
105.0 kg Open Thomas Tijdeman Strength Academy (Amsterdam) 200 122.5 215 537.5
105.0 kg Open Mart Peters Krachtlab (Elsloo) 175 140 210 525
105.0 kg Open Thijs Haasnoot Algemeen lid 165 130 220 515
105.0 kg Open Chris Janssen TSKV Spartacus (Tilburg) 187.5 120 207.5 515
105.0 kg Open Pedro van den Bosch Strength Academy (Amsterdam) 150 132.5 200 482.5
105.0 kg Junior Luca van Antwerpen Iron House Co. (Utrecht) 170 105 200 475
105.0 kg Open Geert Kerkvliet Iron House Co. (Utrecht) 160 92.5 180 432.5
105.0 kg Sub-Junior Daniel van Cruchten Loods 37 (Weert) 160 100 150 410

Zondagmiddag: Plankier 1

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Emiel Fincken ASKV Kratos 220 160 270 650
93.0 kg Open Master Teeranan Peters Algemeen lid 220 130 255 605
93.0 kg Open Marciano Schildmeijer Strength Academy (Amsterdam) 215 145 240 600
93.0 kg Open Lennart Meijer Algemeen lid 205 150 227.5 582.5
93.0 kg Open Floris Weij Perfect Performance (Schiedam) 215 132.5 235 582.5
93.0 kg Junior Danceney van der Geest Algemeen lid 200 120 260 580
93.0 kg Open Noud Beelen Loods 37 (Weert) 200 135 240 575
93.0 kg Open Remco Kwint Perfect Performance (Schiedam) 205 117.5 235 557.5
93.0 kg Open Lars Knöps Perfect Performance (Schiedam) 175 152.5 225 552.5
93.0 kg Open Tom van de Graaf Algemeen lid 195 137.5 215 547.5
93.0 kg Open Bram Kist Algemeen lid 200 115 230 545
93.0 kg Open Scott Wenmakers Krachtlab (Elsloo) 185 140 210 535
93.0 kg Open Elmer van Oosterhout Loods 37 (Weert) 180 130 210 520
93.0 kg Junior Frankie Chen NSKV Profectus (Nijmegen) 185 102.5 230 517.5
93.0 kg Junior Stijn Stoffels Algemeen lid 180 117.5 220 517.5
93.0 kg Open Rik Jurriaans Algemeen lid 190 110 210 510
93.0 kg Open Lemaire Oulai Strength Academy (Amsterdam) 150 130 230 510
93.0 kg Open Aernoud van der Lely No Excuses (Hilversum) 175 120 210 505
93.0 kg Open Twan Ende Algemeen lid 170 110 215 495
93.0 kg Junior Kenley Simons SCC Powerhouse (Vlissingen) 175 117.5 195 487.5
93.0 kg Open Peter Thielen Algemeen lid 187.5 100 200 487.5
93.0 kg Open Remco Onkenhout Algemeen lid 150 110 210 470
93.0 kg Sub-Junior Finn van Benthem Algemeen lid 170 105 185 460
93.0 kg Open Klaas van der Kolk Strength Academy (Amsterdam) 150 105 180 435
93.0 kg Open Cor Looijengoed Algemeen lid 140 130 160 430
93.0 kg Open Lars Spelten Strength Academy (Amsterdam) 137.5 107.5 180 425
93.0 kg Open Clint Nieuwendijk Algemeen lid 130 85 170 385
93.0 kg Open Samir Omani Krachtlab (Elsloo) 120 90 160 370

Show page in English