NK Bankdrukken Classic 2019 - Nominaties

Sportcentrum TOPFIT organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

NK Bankdrukken Classic 2019

Nominaties

Zondagochtend

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging BP
52.0 kg Open, Junior Jesse Lentjes Sport Arena Eindhoven 67.5
57.0 kg Open Evita Talahatu Algemeen lid 90
57.0 kg Open, Master I Christine Rebello Algemeen lid 67.5
63.0 kg Open, Master I Natasja Martis Perfect Performance 82.5
63.0 kg Open, Junior Kelly Lakerveld Algemeen lid 80
63.0 kg Open, Junior Janneke Brauckman GSKV Northside Barbell 75
63.0 kg Open, Sub-Junior Lana Hooiveld Algemeen lid 75
63.0 kg Open Mylene van der Spek Powerlifting Zwolle 70
72.0 kg Open Danielle Huijser Powerlifting Zwolle 87.5
72.0 kg Open Yvonne Kortsmit Iron House Co. 82.5
72.0 kg Open Kelsey Koffijberg Algemeen lid 75
72.0 kg Open, Junior Michelle de Jong Algemeen lid 65
84.0 kg Open Iris Kensenhuis Team Magna 87.5
84.0 kg Open, Master I Daniëlle Arts Strength Academy 85
84.0 kg Open, Master II Henny vant Loo Algemeen lid 80
84.0 kg Open Leonie Suurd Powerlifting Zwolle 80
84.0+ kg Open, Master I Ielja Strik NKV Atlas 135
84.0+ kg Open, Junior Brittney van den Berg Striktly Powerhouse 100.5
84.0+ kg Open Juliet Brokken Algemeen lid 92.5
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging BP
53.0 kg Open, Sub-Junior Yash Anandbahadoer Algemeen lid 72.5
53.0 kg Open, Sub-Junior Kemal Ergin Algemeen lid 70
59.0 kg Open Faustino de Groot Algemeen lid 92.5
66.0 kg Open Frank Calor KSV Sandow Delft 120
66.0 kg Open, Junior Ishvar Lalbahadoersing ASKV Kratos 102.5
66.0 kg Open Nicolas van de Griendt Algemeen lid 70
66.0 kg Open, Sub-Junior Daan Dankers Sportcentrum Top-Fit 50
74.0 kg Open, Master II Charles Smith Sport Arena Eindhoven 142.5
74.0 kg Open Erik van der Aart Striktly Powerhouse 125
74.0 kg Open Mels Harutunian Striktly Powerhouse 125
74.0 kg Open Dennis Bosman Algemeen lid 120
74.0 kg Open Bart Gijsbers Striktly Powerhouse 120
74.0 kg Open Dennis Wijnants Krachtlab 120
74.0 kg Open Alwin Tan Algemeen lid 115

Zondagmiddag

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging BP
83.0 kg Open Jeffrey Hasselt Striktly Powerhouse 175
83.0 kg Open Chris Zuijderduin Algemeen lid 165
83.0 kg Open Gerard Pruijsen Striktly Powerhouse 160
83.0 kg Open William van der Struis Perfect Performance 160
83.0 kg Open, Junior Lorenzo van der Loo Algemeen lid 155
83.0 kg Open, Master I Art Asrian NSKV Art of Power 142.5
83.0 kg Open, Master II Erik Konickx NSKV Art of Power 135
83.0 kg Open Mitchel Leunissen TSKV Spartacus 135
83.0 kg Open, Sub-Junior Max van den Berg Algemeen lid 120
93.0 kg Open Tanno de Pender Algemeen lid 197.5
93.0 kg Open, Master I Patrique Dankers Sportcentrum Top-Fit 190
93.0 kg Open Lars Knöps Perfect Performance 167.5
93.0 kg Open, Master III Elbert Vastenburg KSC Friesland 165
93.0 kg Open Willem Coenen TSKV Spartacus 147.5
93.0 kg Open Thomas van Helsum Strength Academy 145
93.0 kg Open Frank Hoeven Algemeen lid 145
93.0 kg Open Sandor Krafft Algemeen lid 142.5
93.0 kg Open Tom Kluijtmans TSKV Spartacus 140
93.0 kg Open Bram Kalter Striktly Powerhouse 137.5
93.0 kg Open, Junior Thijs Kortekaas Fox Gym 137.5
93.0 kg Open, Master IV Aad Fabrie Algemeen lid 115
93.0 kg Open, Sub-Junior Boris Tromp Algemeen lid 112.5
105.0 kg Open Jelle Dames Algemeen lid 182.5
105.0 kg Open Glenn Kofman Algemeen lid 180
105.0 kg Open Ramon Kraaijvanger Loods 37 175
105.0 kg Open, Junior Jesse den Haan Algemeen lid 155
105.0 kg Open, Master III Marius Vermeulen NKV Atlas 155
105.0 kg Open Melle de Boer KSC Friesland 145
105.0 kg Open Joep van Montfort SSS Alkmaar 145
105.0 kg Open Vito Minheere Iron House Co. 142.5
105.0 kg Open Michael Beulen Krachtlab 130
120.0 kg Open, Master I Huub Hetterschijt Algemeen lid 192.5
120.0 kg Open, Master I Valentijn Hulshorst Algemeen lid 170
120.0 kg Open Jelle van Dorth Algemeen lid 157.5
120.0 kg Open, Master III Roel van Drogen KSC Friesland 150
120.0 kg Open, Sub-Junior Senguun Tsultem Algemeen lid 145
120.0 kg Open, Master II Johan Sanders Sportcentrum Top-Fit 135
120.0+ kg Open Sebastiaan Tempelaars Fox Gym 235
120.0+ kg Open Sven Jansen TSKV Spartacus 195
120.0+ kg Open, Junior Bjarne Bloemhof Algemeen lid 145
120.0+ kg Open, Junior Luuk Wemmenhove Powerlifting Zwolle 115

Show page in English