NK Powerliften Classic 2019 (Sub)Junioren - Nominaties

Iron House Co. organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

NK Powerliften Classic 2019 (Sub)Junioren

Nominaties

Zaterdagochtend

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
52.0 kg Junior Marianne van de Wouw Wageningen Beasts 95 47.5 120 262.5
52.0 kg Junior Denise Luijnenburg Algemeen lid 87.5 55 112.5 255
52.0 kg Sub-Junior Linde Heerkens Algemeen lid 80 45 115 240
57.0 kg Junior Katinka van Baalen Algemeen lid 112.5 80 145 337.5
57.0 kg Junior Jesse Lentjes Algemeen lid 102.5 70 137.5 310
57.0 kg Junior Rilana Pal Powerlifting Zwolle 100 50 110 260
57.0 kg Junior Anouk Greve East End Strength Sports 87.5 57.5 105 250
63.0 kg Junior Eva Maria de Langen GSKV Northside Barbell 115 60 150 325
63.0 kg Sub-Junior Lana Hooiveld Algemeen lid 105 75 142.5 322.5
63.0 kg Junior Michelle de Jong Algemeen lid 107.5 62.5 130 300
63.0 kg Junior Nienke Korte Algemeen lid 112.5 47.5 140 300
63.0 kg Junior Sanne van der Ploeg Algemeen lid 115 60 120 295
63.0 kg Sub-Junior Tessa Ophoff Powerlifting Zwolle 100 60 120 280
63.0 kg Junior Céline Cacchione Algemeen lid 87.5 55 95 237.5
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
59.0 kg Sub-Junior Danial Karami Sportcentrum Top-Fit 110 70 150 330
66.0 kg Junior David Pattipeilohy SKVU Obelix 147.5 85 190 422.5
66.0 kg Junior Michiel de Graaff NSKV Profectus 142.5 92.5 182.5 417.5
66.0 kg Junior Mario van Nistelrooij Algemeen lid 140 100 170 410
66.0 kg Junior Ishvar Lalbahadoersing Algemeen lid 142.5 102.5 162.5 407.5
66.0 kg Junior Yasir Aydemir DSKV IJzersterk 120 80 167.5 367.5
66.0 kg Junior Ryan Toisuta TSKV Spartacus 125 72.5 157.5 355
83.0 kg Junior Lorenzo van der Loo Algemeen lid 242.5 145 265 652.5
83.0 kg Junior Sil Maris GSKV Northside Barbell 232.5 137.5 257.5 627.5
83.0 kg Junior Aaron van der Wolde Algemeen lid 202.5 140 252.5 595
83.0 kg Junior Thomas Boon ASKV Kratos 190 107.5 240 537.5
83.0 kg Junior Thijs Kortekaas Fox Gym 190 137.5 200 527.5
83.0 kg Junior Brian Fung Algemeen lid 190 120 210 520
83.0 kg Junior Joery Wesseling Algemeen lid 200 110 200 510
83.0 kg Junior Arno Hoefnagel Algemeen lid 170 105 230 505
83.0 kg Junior Kevin Kho DSKV IJzersterk 165 125 210 500
83.0 kg Junior Wesley de Laat Strength First 175 110 180 465
83.0 kg Junior Joeri Morpurgo ASKV Kratos 160 110 187.5 457.5
83.0 kg Sub-Junior Boris Tromp Algemeen lid 155 102.5 190 447.5
83.0 kg Sub-Junior Ivo Vastenhouw Algemeen lid 155 100 190 445
83.0 kg Junior Ben Rooth Algemeen lid 147.5 90 202.5 440
83.0 kg Junior Jurre Bergers Wageningen Beasts 130 92.5 180 402.5
83.0 kg Junior Philip van den Heuvel DSKV IJzersterk 120 85 150 355
83.0 kg Sub-Junior Luca Claessens Loods 37 120 83 140 343
83.0 kg Sub-Junior Bart Zeilstra KSC Friesland 100 60 120 280
120.0+ kg Junior Bjarne Bloemhof Algemeen lid 205 130 235 570
120.0+ kg Junior Luuk Wemmenhove Powerlifting Zwolle 165 115 200 480

Zaterdagmiddag

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
93.0 kg Junior Lévi Rijnen TSKV Spartacus 247.5 135 240 622.5
93.0 kg Junior Luc van der Male Algemeen lid 220 140 260 620
93.0 kg Junior Rowan Kollau Algemeen lid 190 122.5 285 597.5
93.0 kg Junior Adam el Shehabi GSKV Northside Barbell 207.5 140 245 592.5
93.0 kg Junior Dylan de Ruijter Algemeen lid 220 145 220 585
93.0 kg Junior Li Hu TSKV Spartacus 217.5 110 247.5 575
93.0 kg Junior Thomas Nigon East End Strength Sports 180 140 250 570
93.0 kg Junior Pascal van der Werff Algemeen lid 195 140 230 565
93.0 kg Junior Maarten van Eikeren Algemeen lid 200 110 235 545
93.0 kg Junior Frankie Chen NSKV Profectus 200 102.5 240 542.5
93.0 kg Sub-Junior Jesse Giltaij Algemeen lid 195 132.5 195 522.5
93.0 kg Junior Omar Khalil Algemeen lid 190 115 215 520
93.0 kg Sub-Junior Jesse Snijders Algemeen lid 180 120 200 500
93.0 kg Junior Stephan van der Velden Algemeen lid 180 135 185 500
93.0 kg Junior Jeremy Vos Strength First 180 125 185 490
93.0 kg Junior Dennis Butter ASKV Kratos 140 120 220 480
93.0 kg Junior Sam Heerkens Algemeen lid 160 90 220 470
93.0 kg Junior Mert Fincan Algemeen lid 167.5 100 195 462.5
93.0 kg Junior Jorg van Wersch Krachtlab 140 105 195 440
93.0 kg Junior Robin Sprenkels Wageningen Beasts 157.5 97.5 175 430
93.0 kg Junior Max den Hartog Algemeen lid 155 95 170 420
93.0 kg Sub-Junior Rik Hermans Algemeen lid 120 82.5 152.5 355
93.0 kg Sub-Junior Gachatoer Yagubov Strength First 130 80 140 350

Zondagochtend

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
72.0 kg Junior Tara Smit ASKV Kratos 122.5 67.5 152.5 342.5
72.0 kg Sub-Junior Cathelijne Gort Algemeen lid 100 65 175 340
72.0 kg Junior Lisanne Mol Algemeen lid 130 72.5 135 337.5
72.0 kg Junior Sharon van der Linden Krachtlab 100 60 140 300
72.0 kg Junior Emma Omani Krachtlab 110 55 135 300
72.0 kg Junior Celine Nieuwland ASKV Kratos 97.5 57.5 140 295
72.0 kg Junior Laura de Groot Algemeen lid 102.5 60 120 282.5
72.0 kg Junior Kim Daane Strength First 95 45 120 260
72.0 kg Junior Elise Blankers Sportcentrum Top-Fit 100 50 100 250
72.0 kg Junior Celine Scipio Algemeen lid 87.5 57.5 105 250
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
74.0 kg Junior Max Wouters DSKV IJzersterk 205 145 220 570
74.0 kg Junior Arnold Veenhof Algemeen lid 200 140 225 565
74.0 kg Junior Olav Abbring Algemeen lid 170 100 220 490
74.0 kg Junior Leroy de Groot Algemeen lid 170 100 205 475
74.0 kg Sub-Junior Bjorn Verrijdt Algemeen lid 180 100 195 475
74.0 kg Junior Kabir Razack DSKV IJzersterk 160 110 200 470
74.0 kg Junior Adriaan Dirkzwager DSKV IJzersterk 150 100 210 460
74.0 kg Sub-Junior Sjoerd Schoufs Algemeen lid 155 95 200 450
74.0 kg Sub-Junior Liam van Marle Algemeen lid 170 95 170 435
74.0 kg Sub-Junior Micha Tromp Algemeen lid 150 105 170 425
74.0 kg Junior Di Ke Wu TSKV Spartacus 145 95 180 420
74.0 kg Sub-Junior Sam Rappange Algemeen lid 150 92.5 170 412.5
74.0 kg Junior Luc Koekelkoren Algemeen lid 135 100 175 410
74.0 kg Junior Milan Daalhuisen Algemeen lid 150 100 150 400
74.0 kg Junior Nick van de Luijtgaarden SKVU Obelix 130 100 170 400
74.0 kg Junior Dani Rimmelzwaan Algemeen lid 140 100 155 395

Zondagmiddag

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
84.0 kg Junior Mae van Wijk Algemeen lid 140 70 155 365
84.0 kg Junior Helima Bridié DSKV IJzersterk 122.5 65 150 337.5
84.0 kg Junior Fleur Goedhart NSKV Profectus 100 70 130 300
84.0 kg Sub-Junior Bo Strosser Sportcentrum Top-Fit 120 60 120 300
84.0 kg Junior Mirjam van Rijn Strength Academy 95 55 105 255
84.0+ kg Junior Brittney van den Berg Striktly Powerhouse 145 95 150 390
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
105.0 kg Junior Jugraj Singh Strength Academy 220 160 250 630
105.0 kg Junior Nout van den Bos DSKV IJzersterk 227.5 160 240 627.5
105.0 kg Junior Mohamed Ouarssasse Algemeen lid 190 130 290 610
105.0 kg Junior Roy Hurkens Algemeen lid 220 130 252.5 602.5
105.0 kg Sub-Junior Florian Steeneke Fox Gym 217.5 145 240 602.5
105.0 kg Junior Stan Bergkamp DSKV IJzersterk 190 132.5 255 577.5
105.0 kg Junior Nino van Rikxoort Strength Academy 195 135 235 565
105.0 kg Junior Gijs Wormskamp Algemeen lid 187.5 130 235 552.5
105.0 kg Junior Luca van Antwerpen Algemeen lid 175 107.5 205 487.5
105.0 kg Junior Remco van Woerkom DSKV IJzersterk 145 110 230 485
105.0 kg Junior Arjen Francke ESKV Odin 157.5 115 210 482.5
105.0 kg Junior Arvid Maarleveld DSKV IJzersterk 155 105 200 460
105.0 kg Sub-Junior Daniel van Cruchten Loods 37 170 105 175 450
105.0 kg Junior Rick Boers Algemeen lid 145 105 160 410
105.0 kg Sub-Junior Koen Elderhorst Algemeen lid 145 90 165 400
105.0 kg Junior Kevin Evers TSKV Spartacus 130 85 150 365
120.0 kg Junior Coen de Heer DSKV IJzersterk 250 160 287.5 697.5
120.0 kg Junior Lorenz Muylkens NSKV Profectus 252.5 160 267.5 680
120.0 kg Sub-Junior Zorin Wijnands Strength Academy 220 140 280 640
120.0 kg Junior Thomas Bosman Sport Arena Eindhoven 220 145 265 630
120.0 kg Junior Bart Lueb Algemeen lid 230 130 240 600

Show page in English