NK Powerliften Classic Masters 2019 - Nominaties

Powerlifting Apeldoorn organiseert onder auspiciƫn van de KNKF - Sectie Powerliften:

NK Powerliften Classic Masters 2019

Nominaties

Zondag

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
52.0 kg Master I Carolien Schouten Algemeen lid 65 47.5 80 192.5
57.0 kg Master I Christine Rebello Iron House Co. 120 67.5 155 342.5
63.0 kg Master I Colette Haddon Team Magna 142.5 80 175 397.5
63.0 kg Master I Aysun Cakmak Algemeen lid 132.5 75 165 372.5
63.0 kg Master II Louise de Jong Iron House Co. 90 65 130 285
63.0 kg Master I Monique van Galen Algemeen lid 85 55 115 255
72.0 kg Master I Laura Jonker Powerlifting Apeldoorn 102.5 57.5 140 300
72.0 kg Master I Arleen Meyer Algemeen lid 85 45 110 240
72.0 kg Master I Wendy van der Gun Algemeen lid 90 45 100 235
84.0 kg Master I Kim Hoetjes East End Strength Sports 120 77.5 122.5 320
84.0 kg Master I Daniƫlle van Ee Algemeen lid 110 62.5 135 307.5
84.0+ kg Master I Barbara Claassen Iron House Co. 185 85 185 455
84.0+ kg Master I Renate Almekinders-Buurman Algemeen lid 120 60 145 325
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
74.0 kg Master I Denzil Vreugd Fox Gym 210 137.5 225 572.5
74.0 kg Master II Ben Epe Powerlifting Apeldoorn 150 110 185 445
83.0 kg Master I Job Zeijen Krachtlab 190 110 250 550
83.0 kg Master II Wim Bevers Sportcentrum Top-Fit 170 100 190 460
93.0 kg Master II Jan Kloosterhuis Algemeen lid 180 120 220 520
93.0 kg Master I Fedde Kingma KSC Friesland 157.5 107.5 175 440
93.0 kg Master I Eelco Hoetjes East End Strength Sports 155 85 180 420
105.0 kg Master I Gerrit Groen Algemeen lid 180 145 215 540
120.0 kg Master II Fred van Giersbergen Algemeen lid 230 170 260 660
120.0 kg Master II Manuel Reniers Algemeen lid 200 120 225 545
120.0 kg Master I Jeroen ter Veen Powerlifting Apeldoorn 150 115 220 485
120.0 kg Master II Peter Gillies Algemeen lid 25 145 190 360
120.0+ kg Master II Wim Wamsteeker Algemeen lid 205 125 225 555

Show page in English