Northside Barbell Cup 2019 - Nominaties

GSKV Northside Barbell organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

Northside Barbell Cup 2019

Nominaties

Zaterdag

Dames
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
52.0 kg Master I Carolien Schouten Algemeen lid 62.5 47.5 80 190
57.0 kg Open Jolien Dreesen Krachtlab (Elsloo) 150 75 170 395
57.0 kg Open Veerle van Leemput Algemeen lid 100 60 130 290
57.0 kg Open Manoe Ossel Algemeen lid 90 55 105 250
57.0 kg Junior Marianne van de Wouw Wageningen Beasts (Wageningen) 87.5 45 115 247.5
57.0 kg Junior Rilana Pal Algemeen lid 90 42.5 102.5 235
63.0 kg Master I Colette Haddon Algemeen lid 130 72.5 162.5 365
63.0 kg Open Florianne Volbeda Algemeen lid 110 75 132.5 317.5
63.0 kg Master I Natasja Martis Perfect Performance (Schiedam) 112.5 72.5 130 315
63.0 kg Open Roelienda Zevenbergen ASKV Kratos (Amsterdam) 105 52.5 155 312.5
63.0 kg Open Janine Wiessenberg Algemeen lid 110 57.5 122.5 290
63.0 kg Open Marieke Jansen Algemeen lid 70 60 127.5 257.5
72.0 kg Open Arianne Derickx NKV Atlas (Nijmegen) 115 67.5 145 327.5
72.0 kg Open Malgorzata Krakowian IPF - Polen 🇵🇱 105 65 140 310
84.0 kg Open Mirte de Haan GSKV Northside Barbell (Groningen) 137.5 67.5 162.5 367.5
84.0 kg Open Evie Bus NSKV Profectus (Nijmegen) 120 65 150 335
84.0 kg Open Elisa Hessels GSKV Northside Barbell (Groningen) 125 60 147.5 332.5
84.0 kg Open Silke van den Berg Algemeen lid 115 67.5 140 322.5
84.0 kg Master I Kim Hoetjes East End Strength Sports (Groningen) 110 77.5 110 297.5
84.0 kg Master I Laura Smeets Algemeen lid 92.5 70 130 292.5
84.0 kg Junior Sharon van der Linden Krachtlab (Elsloo) 100 50 130 280
84.0+ kg Open Esther Wilten Algemeen lid 155 77.5 170 402.5
84.0+ kg Junior Brittney van den Berg Striktly Powerhouse (Hoofddorp) 140 90 155 385
Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Willem Coenen TSKV Spartacus (Tilburg) 215 147.5 240 602.5
93.0 kg Open Remco Kwint Perfect Performance (Schiedam) 205 120 240 565
93.0 kg Open Duncan Wondergem Fenix Barbell (Rotterdam) 185 135 237.5 557.5
93.0 kg Open Lars Knöps Perfect Performance (Schiedam) 175 152.5 225 552.5
93.0 kg Open Martijn Warndorff Algemeen lid 190 127.5 230 547.5
93.0 kg Open Rijker Cox Algemeen lid 192.5 115 232.5 540
93.0 kg Open Richard Schoonhoven SKVU Obelix (Utrecht) 185 122.5 232.5 540
93.0 kg Open Mike Beelen Loods 37 (Weert) 200 105 230 535
93.0 kg Open Aart-Jan van 't Oever Algemeen lid 185 135 215 535
93.0 kg Open Bram Scholten Algemeen lid 170 140 220 530
93.0 kg Master I Job Zeijen Krachtlab (Elsloo) 180 115 235 530
93.0 kg Open Remco Onkenhout Algemeen lid 165 125 230 520
93.0 kg Junior Joery Wesseling Algemeen lid 192 110 192 494
93.0 kg Open Tom Schreuder Fenix Barbell (Rotterdam) 175 102.5 210 487.5
93.0 kg Junior Guo Rong Zhou Algemeen lid 160 110 200 470
93.0 kg Open Chris van den Heuvel Algemeen lid 152.5 110 190 452.5
93.0 kg Junior Thomas Koopman SKVU Obelix (Utrecht) 145 107.5 185 437.5

Zondag

Heren
Klasse Categorie Naam Vereniging SQ BP DL TOT
66.0 kg Junior Wes Dekkers Wageningen Beasts (Wageningen) 157.5 100 202.5 460
66.0 kg Open Buu-Van Nguyen DSKV IJzersterk (Delft) 125 87.5 202.5 415
66.0 kg Junior Michiel de Graaff NSKV Profectus (Nijmegen) 132.5 87.5 180 400
66.0 kg Junior Ishvar Lalbahadoersing ASKV Kratos (Amsterdam) 122.5 100 162.5 385
66.0 kg Open Faustino de Groot Algemeen lid 120 80 150 350
74.0 kg Junior Max Wouters DSKV IJzersterk (Delft) 205 142.5 220 567.5
74.0 kg Open Rutger Wijnker ASKV Kratos (Amsterdam) 190 115 220 525
74.0 kg Open Alwin Tan Algemeen lid 170 130 180 480
74.0 kg Junior Nick van de Luijtgaarden SKVU Obelix (Utrecht) 130 100 180 410
83.0 kg Open Martin Tan DSKV IJzersterk (Delft) 192.5 140 245 577.5
83.0 kg Junior Li Hu TSKV Spartacus (Tilburg) 212.5 107.5 240 560
83.0 kg Open Darryl Ramsche Krachtlab (Elsloo) 177.5 125 230 532.5
83.0 kg Open Sonny Idili Krachtlab (Elsloo) 180 140 210 530
83.0 kg Open André Makkinje DSKV IJzersterk (Delft) 190 102.5 232.5 525
83.0 kg Junior Jurre Bergers Wageningen Beasts (Wageningen) 120 100 170 390
83.0 kg Open Sonny Sprenger Algemeen lid 147 82 160 389
83.0 kg Junior Martijn de Haan Algemeen lid 120 80 150 350
83.0 kg Open Timothy Martens Algemeen lid 00 00 00 0
105.0 kg Open Ninja Bakermans Sport Arena Eindhoven (Eindhoven) 230 170 290 690
105.0 kg Open Sander Goossen Algemeen lid 225 170 250 645
105.0 kg Open Jurrie Houwen East End Strength Sports (Groningen) 225 160 250 635
105.0 kg Open Tim Rootliep DSKV IJzersterk (Delft) 227.5 122.5 270 620
105.0 kg Open Juan Lovera Rivas Algemeen lid 185 155 255 595
105.0 kg Open Roy Kreuger Algemeen lid 225 125 240 590
105.0 kg Junior Mohamed Ouarssasse Algemeen lid 192.5 117.5 262.5 572.5
105.0 kg Open Mart Peters Krachtlab (Elsloo) 195 145 225 565
105.0 kg Open Scott Wenmakers Krachtlab (Elsloo) 200 145 220 565
105.0 kg Open Wieger Bosgraaf GSKV Northside Barbell (Groningen) 192.5 135 210 537.5
105.0 kg Open Guus Alberts NSKV Profectus (Nijmegen) 195 127.5 212.5 535
105.0 kg Open Wouter Beekman Algemeen lid 187.5 107.5 240 535
105.0 kg Open Erik Klompen Loods 37 (Weert) 170 140 190 500
105.0 kg Open Ruben Tissink SCC Powerhouse (Vlissingen) 147.5 110 185 442.5
105.0 kg Junior Robin Sprenkels Wageningen Beasts (Wageningen) 155 95 160 410
105.0 kg Junior Laurens Craanen SKVU Obelix (Utrecht) 127.5 82.5 182.5 392.5
105.0 kg Open Carlo de Beer DSKV IJzersterk (Delft) 105 80 160 345
120.0 kg Open Christophe Rebreyend NKV Atlas (Nijmegen) 260 150 310 720
120.0 kg Junior Lorenz Muylkens NSKV Profectus (Nijmegen) 242.5 150 257.5 650
120.0+ kg Open Patrick de Gruijter Algemeen lid 210 190 255 655

Show page in English