NK Bankdrukken Classic 2020 Subjunioren, Junioren & Masters - Nominaties

SSS Alkmaar organizes under the auspices of the Dutch Powerlifting Federation (KNKF - Sectie Powerliften):

NK Bankdrukken Classic 2020 Subjunioren, Junioren & Masters

Nominations

Sunday

Women
Class Category Name Association BP
57.0 kg Sub-Junior Carmen Immink General member 70
57.0 kg Master II Adela Pijcke‡ General member 55
63.0 kg Junior Janneke Brauckman GSKV Northside Barbell 87.5
63.0 kg Master I Natasja Martis Perfect Performance 85
63.0 kg Junior Sanne van der Ploeg Team Miro 72.5
63.0 kg Junior Zoë Eshuis Sportja 70
72.0 kg Junior Cathelijne Gort General member 87.5
72.0 kg Junior Michelle de Jong General member 80
72.0 kg Junior Bibi julie Stellema General member 80
84.0 kg Master I Ielja Strik NKV Atlas 135
84.0 kg Master I Danielle Arts Strength Academy 95
84.0 kg Junior Fleur Goedhart NSKV Profectus 77.5
Men
Class Category Name Association BP
59.0 kg Sub-Junior Kemal Ergin Sport Arena Eindhoven 100.5
66.0 kg Sub-Junior Pieter Voorwinden General member 100
74.0 kg Master III Charles Smith Sportcentrum Top-Fit 140
74.0 kg Junior Marco Lee General member 130
74.0 kg Master II Ben Epe General member 110
74.0 kg Master IV Dick van Ladesteijn General member 75
83.0 kg Sub-Junior Max van den Berg Striktly Powerhouse 130
83.0 kg Sub-Junior Floris van Amersfoort‡ General member 115
83.0 kg Master I Neil Commandeur General member 110
93.0 kg Junior Peter Zuiderhof General member 160
93.0 kg Master II Robin van der Mee General member 150
93.0 kg Sub-Junior Jesse van Mourik General member 150
93.0 kg Junior Wensley Gajadien General member 105
93.0 kg Sub-Junior Jaden Hoogsteder‡ General member 102.5
105.0 kg Sub-Junior Sjoerd Bakker General member 170
105.0 kg Master III Mariusz Vermeulen NKV Atlas 170
105.0 kg Sub-Junior Reno Kleijn General member 77.5
120.0 kg Master I Huub Hetterschijt General member 195
‡ = Dopingautoriteit e-learning nog niet gevolgd en dus niet definitief

Toon in het Nederlands