PWG Cup Powerliften Classic 2021 - Nominaties

Power Workout Gym organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

PWG Cup Powerliften Classic 2021

Nominaties

Zaterdagochtend

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
59.0 kg Open Bas Oei Strength Academy 110 82.5 150 342.5
59.0 kg Open Tom Kuurstra SKVU Obelix 100 70 110 280
66.0 kg Open Najef Zondringa Algemeen lid 140 100 200 440
66.0 kg Open Casper Karremans Algemeen lid 145 95 180 420
66.0 kg Open Glenn Vandendijk Loods 37 147.5 92.5 162.5 402.5
74.0 kg Open Eray Cingi Team Magna 210 152.5 240 602.5
74.0 kg Open Martijn de Olde Perfect Performance 200 125 245 570
74.0 kg Open Fabbio Hu DSKV IJzersterk 200 130 230 560
74.0 kg Open Matthijs Kemp SKVU Obelix 185 117.5 215 517.5
83.0 kg Open Mike Beelen Loods 37 230 120 250 600
83.0 kg Open Djahmar Schoonheim Pjotrs Powertraining 212.5 132.5 250 595
83.0 kg Open Stijn Schoonhoff Perfect Performance 200 120 240 560
83.0 kg Open Mels Harutunian Striktly Powerhouse 200 125 230 555
83.0 kg Open Quinn Kruisweg StrengthValleyNL 162.5 130 240 532.5
83.0 kg Open Martijn Hazeleger Pjotrs Powertraining 187.5 120 222.5 530
83.0 kg Open Kevin Hulshof Algemeen lid 165 120 220 505
83.0 kg Open Rijk van Eijk SKVU Obelix 165 112.5 225 502.5
83.0 kg Open Matthijs Keep ESKV Odin 155 130 205 490
83.0 kg Open Polden Odink Algemeen lid 170 110 190 470
83.0 kg Open Leroy Mourits SKVU Obelix 170 97.5 195 462.5
83.0 kg Open Christiaan van den Bos Algemeen lid 150 100 180 430
83.0 kg Open Mark Welten Striktly Powerhouse 150 85 180 415

Zaterdagmiddag

Dames
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
57.0 kg Open Cathelijne Blom Beresterk 97.5 55 137.5 290
57.0 kg Open Margriet Ponse Strength Academy 87.5 57.5 135 280
57.0 kg Open Richella Wardenier Algemeen lid 80 50 120 250
63.0 kg Open Catherine Maceo Algemeen lid 150 85 155 390
63.0 kg Open Nelleke van Staveren StrengthValleyNL 110 65 140 315
63.0 kg Open Romy van Vianen Algemeen lid 125 70 120 315
63.0 kg Open Viola Gyed Striktly Powerhouse 120 60 125 305
63.0 kg Open Saskia Alderliesten Beresterk 105 57.5 127.5 290
63.0 kg Open Amy Hage Untamed Strength 80 50 110 240
63.0 kg Open Kirsten Betsema Untamed Strength 65 45 90 200
76.0 kg Open Anke Keller Grow Coaching 137.5 72.5 182.5 392.5
76.0 kg Open Jolijn Brandsma StrengthValleyNL 145 65 170 380
76.0 kg Open Lisa Zuiderduin Strength Academy 127.5 67.5 170 365
76.0 kg Open Dominique van Deursen TSKV Spartacus 130 65 150 345
76.0 kg Open Xiamei Klancnik NKV Atlas 135 62.5 147.5 345
76.0 kg Open Shanna Verheijen StrengthValleyNL 115 70 145 330
76.0 kg Open Anne Strik Striktly Powerhouse 120 65 140 325
76.0 kg Open Tamara Jetten TSKV Spartacus 100 57.5 125 282.5
76.0 kg Open Inès Ziani Algemeen lid 105 50 120 275
76.0 kg Open Sophie de Tombe Untamed Strength 80 45 85 210
76.0 kg Open Anell Roos NKV Atlas 80 35 92.5 207.5
84.0 kg Open Femke Strikwerda Algemeen lid 130 70 170 370
84.0 kg Open Kimberley van der Graaff Alpha Gym 100 45 112.5 257.5

Zondagochtend

Dames
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
69.0 kg Open Sarah Rahman Algemeen lid 127.5 60 145 332.5
69.0 kg Open Talita Olthuis WorkBodyFit 130 65 132.5 327.5
69.0 kg Open Hanneke Chorus NKV Atlas 125 55 125 305
69.0 kg Open Naomi van Valen Alpha Gym 100 57.5 125 282.5
84.0+ kg Open Leontine van Geffen Iron House Co 150 85 170 405
84.0+ kg Open Larissa Bastiani Power Workout Gym 130 72.5 162.5 365
84.0+ kg Open Sterre van Krimpen Strength Academy 130 77.5 145 352.5
84.0+ kg Open Amber Finisie Algemeen lid 125 65 130 320
84.0+ kg Open Pien van Leeuwen Untamed Strength 60 50 100 210
Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
105.0 kg Open Henk Rozeboom Algemeen lid 220 145 300 665
105.0 kg Open Steyn Slingschroder StrengthValleyNL 250 160 255 665
105.0 kg Open Grant Rudman Power Workout Gym 210 135 250 595
105.0 kg Open Erwin Reijenga Algemeen lid 200 130 260 590
105.0 kg Open Ramon Sterk Algemeen lid 200 150 240 590
105.0 kg Open Emre Ekmekci Algemeen lid 200 130 220 550
105.0 kg Open Luuk Eijkelberg Algemeen lid 195 107.5 220 522.5
105.0 kg Open Bido Mohamed ASKV Kratos 160 130 220 510
105.0 kg Open Jayco de Ligt Team LorenzM 175 112.5 215 502.5
105.0 kg Open Ludchano Leliveld Algemeen lid 170 122.5 195 487.5
105.0 kg Open Arthur Roodenburg Strength Academy 185 97.5 205 487.5
105.0 kg Open Harm Jansen SKVU Obelix 152.5 122.5 190 465

Zondagmiddag

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Jordi van Heijningen Algemeen lid 260 165 270 695
93.0 kg Open Jeroen Top StrengthValleyNL 200 140 250 590
93.0 kg Open Sikko Schnoor StrengthValleyNL 215 130 240 585
93.0 kg Open Kanji Yamazaki Algemeen lid 200 145 240 585
93.0 kg Open Jody de Ruiter StrengthValleyNL 212.5 137.5 232.5 582.5
93.0 kg Open Kevin van Emmerik Alpha Gym 200 147.5 232.5 580
93.0 kg Open Tijn van der Krol ASKV Kratos 200 150 220 570
93.0 kg Open Devin van Gils Alpha Gym 170 150 240 560
93.0 kg Open Jesse Snijders Algemeen lid 185 155 205 545
93.0 kg Open Guus Derickx NKV Atlas 200 120 220 540
93.0 kg Open Zyco van Esveld ASKV Kratos 175 140 220 535
93.0 kg Open Simon Klaassen NKV Atlas 175 120 240 535
93.0 kg Open Igor Halink K&C training 175 122.5 225 522.5
93.0 kg Open Gijs Wormskamp K&C training 170 115 220 505
93.0 kg Open Bowe van Nes Alpha Gym 152.5 115 210 477.5
93.0 kg Open Tijmen Tolboom ESKV Odin 160 90 210 460
93.0 kg Open Daan Hofstra Algemeen lid 160 115 180 455
93.0 kg Open Vikram Mark Radhakrishnan Pjotrs Powertraining 145 102.5 162.5 410
120.0 kg Open Lorenz Muylkens Team LorenzM 277.5 165 290 732.5
120.0 kg Open Glenn Kofman StrengthValleyNL 250 185 270 705
120.0+ kg Open Lars Kruik Alpha Gym 200 110 260 570
120.0+ kg Open Casper van Hal SKVU Obelix 175 140 250 565
Wedstrijdcoaches
Deelnemer Coach
Amy HageTimo de Smit
Anell RoosPardeep Kailey
Anke KellerAnissa de Bree
Anne StrikBram Strik
Arthur RoodenburgJordi Snijders
Bido MohamedJack van Vlerken
Bowe van NesRichard van Bezooijen
Casper KarremansRoy Bulthuis
Casper van HalQuirijn Meijer
Cathelijne BlomJanneke Brauckman
Catherine MaceoLiann Kotze
Daan HofstraSilvan Heijnen
Desirée KommerkampEsther Tielkes
Devin van GilsTessa Rozema
Djahmar SchoonheimLuc Koekelkoren
Dominique van DeursenJoey Ma
Erwin ReijengaBram de Ruiter
Fabbio HuAlwin Tan
Femke StrikwerdaAnne Strikwerda
Gijs WormskampTheo Dijkstra
Glenn VandendijkDaan van Vught
Grant RudmanDanielle Huijser
Guus DerickxDevran Alper
Hanneke ChorusXiamei Klancnik
Harm JansenVincent van den Broek
Henk RozeboomBram de Ruiter
Igor HalinkGerjan Klein Gotink
Inès ZianiArjen Francke
Jayco de LigtLorenz Muylkens
Jeroen TopPatrick Steenbergen
Jesse SnijdersLuuk Tiel
Jolijn BrandsmaEray Cingi
Jordi van HeijningenIza Kwantes
Kanji YamazakiChris van Toor
Kevin van EmmerikRichard van Bezooijen
Kimberley van der GraaffJay de Smet
Kirsten BetsemaTimo de Smit
Larissa BastianiDanielle Huijser
Leontine van GeffenSharon Rietveld
Leroy MouritsThomas Koopman
Lisa ZuiderduinAysun Cakmak
Ludchano LeliveldDjahmar Schoonheim
Luuk EijkelbergMaas Rothweiler
Mark WeltenBram Strik
Martijn HazelegerPjotr van den Hoek
Martijn de OldeWilliam van der Struis
Matthijs Daniël KeepArjen Francke
Matthijs KempTakis Hoogterp
Mels HarutunianBram Strik
Mike BeelenMartijn Peters
Naomi van ValenRicky Frissen
Nelleke van StaverenJody de Ruiter
Niek BronsvoortJoery Wesseling
Pien van LeeuwenTimo de Smit
Polden OdinkChristiaan Brunink
Quinn KruiswegJody de Ruiter
Ramon SterkArend van Montfoort
Richella WardenierRob van Wieren
Rijk van EijkTakis Hoogterp
Romy van VianenRowan Adelaar
Sam RappangeJoery Wesseling
Sarah RahmanZoë Eshuis
Saskia TaamsJanneke Brauckman
Senna DuitgeniusSimon Freire Do Vale Matos
Shanna VerheijenJody de Ruiter
Simon KlaassenMinh Vinh Anh Le
Sophie de TombeTimo de Smit
Sterre van KrimpenJordi Snijders
Steyn SlingschroderJody de Ruiter
Stijn SchoonhoffMylene van der Spek
Talita OlthuisCathelijne Gort
Tamara JettenMart Siemerink
Tessa OphoffLorenz Muylkens
Tijmen TolboomArjen Francke
Tijn van der KrolJack van Vlerken
Tom KuurstraThomas Koopman
Vikram Mark RadhakrishnanDennis Wijnacker
Viola GyedBram Strik
Xiamei KlancnikPardeep Kailey
Zyco van EsveldJack van Vlerken

Show page in English