SBD Cup Powerliften Classic 2021 - Nominaties

NKV Atlas & SBD Nederland organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

SBD Cup Powerliften Classic 2021

Nominaties

Zaterdagochtend: Platform Zwart

Dames
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
47.0 kg Open Ianthe van Belzen NKV Atlas 105 70 117.5 292.5
52.0 kg Open Anouk Greve East End Strength Sports 115 70 132.5 317.5
52.0 kg Open Maartje Claessen Krachtlab 95 57.5 120 272.5
69.0 kg Open Tessa Ophoff Powerlifting Zwolle 130 65 155 350
69.0 kg Open Arianne Derickx NKV Atlas 120 72.5 155 347.5
69.0 kg Open Siri Bentem Staal & Kracht 110 62.5 155 327.5
69.0 kg Open Eloena Heijerman Algemeen lid 112.5 70 125 307.5
69.0 kg Open Shanna Verheijen Algemeen lid 110 65 130 305
69.0 kg Open Hanneke Chorus NKV Atlas 120 55 125 300
69.0 kg Open Inez van der Eycken Vondelgym 105 60 135 300
69.0 kg Open Debora Soeters Vondelgym 110 60 130 300
69.0 kg Open Anissa de Bree Team LorenzM 107.5 45 125 277.5
69.0 kg Open Linda Lanting Beresterk 95 60 120 275
69.0 kg Open Tineke Jelsma SKVU Obelix 95 55 112.5 262.5
69.0 kg Open Jiska Chang Algemeen lid 90 50 120 260
69.0 kg Open Tessa Rozema Grow Coaching 100 50 105 255
69.0 kg Open Aniek Brugman Algemeen lid 75 55 115 245
69.0 kg Open Dana Buijze Grow Coaching 100 40 105 245
69.0 kg Open Anell Roos NKV Atlas 80 35 92.5 207.5

Zaterdagochtend: Platform Rood

Dames
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
57.0 kg Open Lisette Verlaan Pjotrs Powertraining 115 62.5 150 327.5
57.0 kg Open Chanou Leeters Algemeen lid 90 60 130 280
57.0 kg Open Margriet Ponse Strength Academy 87.5 57.5 135 280
57.0 kg Open Larissa Vermaning Algemeen lid 100 65 110 275
57.0 kg Open Sophie Nijenhuis Algemeen lid 100 55 110 265
57.0 kg Open Yanur Renckens Algemeen lid 80 47.5 100 227.5
63.0 kg Open Lise Goldman De Krachtformule 130 85 145 360
63.0 kg Open Eva de Langen Algemeen lid 135 65 160 360
63.0 kg Open Desirée Kommerkamp Algemeen lid 107.5 75 140 322.5
63.0 kg Open Nelleke van Staveren Algemeen lid 110 65 140 315
63.0 kg Open Astrid Haitsma Grow Coaching 110 60 132.5 302.5
63.0 kg Open Indira Snoek Algemeen lid 105 65 120 290
63.0 kg Open Lisanne Koopmans Beresterk 105 60 115 280
63.0 kg Open Rowena Maathuis De Krachtformule 90 45 140 275
63.0 kg Open Yfke Vermijs Algemeen lid 100 60 110 270
63.0 kg Open Kelly Senden Perfect Performance 95 57.5 105 257.5
63.0 kg Open Stefanie Faber Grow Coaching 92.5 52.5 102.5 247.5
63.0 kg Open Sanne Gerritsen Beresterk 80 50 115 245
63.0 kg Open Kira Hornbostel NSKV Profectus 65 50 85 200

Zaterdagmiddag: Platform Zwart

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
83.0 kg Open Joey Ma DSKV IJzersterk 250 150 295 695
83.0 kg Open Tim de Klerk SportArena Eindhoven 235 145 270 650
83.0 kg Open Raymond Bruynaers Loods 37 235 147.5 265 647.5
83.0 kg Open Joery Wesseling The Base Fitness and More 245 137.5 252.5 635
83.0 kg Open Bart Sprengelmeijer Algemeen lid 230 135 260 625
83.0 kg Open Jerome Latour Algemeen lid 225 150 245 620
83.0 kg Open Wensley Gajadien Perfect Performance 235 130 252.5 617.5
83.0 kg Open Niek van der Steen Algemeen lid 210 145 262.5 617.5
83.0 kg Open Bas de Vreede ESKV Odin 222.5 122.5 260 605
83.0 kg Open Mike Beelen Loods 37 230 120 250 600
83.0 kg Open Rowan de Miranda Strength Academy 210 145 230 585
83.0 kg Open Thijs Oudshoorn Grow Coaching 195 155 235 585
83.0 kg Open Jody de Ruiter Algemeen lid 212.5 135 232.5 580
83.0 kg Open Sijun Wu Perfect Performance 190 120 270 580
83.0 kg Open Tomas Bozon NKV Titanium 192.5 145 240 577.5
83.0 kg Open Guo Rong Zhou Algemeen lid 190 135 235 560

Zaterdagmiddag: Platform Rood

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
83.0 kg Open Dirk Bennenbroek Loods 37 205 135 212.5 552.5
83.0 kg Open Kadim Al-Buarab NKV Atlas 190 130 220 540
83.0 kg Open Lars Giesen Perfect Performance 190 110 240 540
83.0 kg Open Quinn Kruisweg Algemeen lid 162.5 120 230 512.5
83.0 kg Open Berwout Heemstra Algemeen lid 190 115 205 510
83.0 kg Open Rens Snelders Beresterk 190 110 210 510
83.0 kg Open Joey van Slooten Algemeen lid 180 130 192.5 502.5
83.0 kg Open Nooraldeen Hameed Algemeen lid 175 120 200 495
83.0 kg Open Stanley Dubbeld Algemeen lid 170 120 200 490
83.0 kg Open Chris van Toor Team LorenzM 165 112.5 200 477.5
83.0 kg Open Tylo Beerten Loods 37 155 112.5 195 462.5
83.0 kg Open Joost van Zantwijk Luke PowerPT 150 100 205 455
83.0 kg Open Jefta Delfos Algemeen lid 142.5 107.5 200 450
83.0 kg Open Thijs Meulman ASKV Kratos 165 95 175 435
83.0 kg Open Mart van Doorn NSKV Profectus 110 70 130 310

Zaterdagavond: Platform Zwart

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Willem van der Wal Algemeen lid 250 167.5 297.5 715
93.0 kg Open Philip Merino Algemeen lid 240 160 275 675
93.0 kg Open Bram Smits Algemeen lid 235 145 260 640
93.0 kg Open Job Lucas Algemeen lid 222.5 150 260 632.5
93.0 kg Open Ruud Kassing DSKV IJzersterk 222.5 150 257.5 630
93.0 kg Open Lemaire Oulai Algemeen lid 210 160 260 630
93.0 kg Open Casper Vaes Loods 37 230 145 255 630
93.0 kg Open Vito Minheere SCC Powerhouse 220 130 275 625
93.0 kg Open Michiel Francke ESKV Odin 240 140 242.5 622.5
93.0 kg Open Noud Beelen Loods 37 205 140 270 615
93.0 kg Open Ries de Haan Iron House Co 205 150 255 610
93.0 kg Open Lars Knops Perfect Performance 185 172.5 252.5 610
93.0 kg Open Nuri Hagen Algemeen lid 202.5 140 265 607.5
93.0 kg Open Emre Ekmekci Algemeen lid 230 130 240 600
93.0 kg Open Wouter Beekman Algemeen lid 205 127.5 255 587.5
93.0 kg Open Sikko Schnoor Powerlifting Zwolle 220 130 230 580
93.0 kg Open Jeroen Grimbergen Algemeen lid 210 125 240 575
93.0 kg Open Tim Geurts Krachtlab 205 135 225 565
93.0 kg Open Jonathan Rodrigues De Miranda SKVU Obelix 185 140 240 565
93.0 kg Open Marciano Schildmeijer Sportcentrum TopFit 200 140 220 560
93.0 kg Open Peter Thielen NKV Titanium 205 127.5 210 542.5
93.0 kg Open Tim Grimbergen Algemeen lid 180 135 225 540
93.0 kg Open Don Rouwen Algemeen lid 190 115 230 535

Zaterdagavond: Platform Rood

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
93.0 kg Open Robin Jansen NSKV Profectus 180 135 220 535
93.0 kg Open Daniel Mamahit Team LorenzM 180 112.5 240 532.5
93.0 kg Open Kristian Broere Perfect Performance 155 135 230 520
93.0 kg Open Takis Hoogterp SKVU Obelix 192.5 110 215 517.5
93.0 kg Open Jarno de Jong Algemeen lid 190 100 220 510
93.0 kg Open Simon Klaassen Algemeen lid 167.5 112.5 230 510
93.0 kg Open Sam ter Mors Algemeen lid 180 130 200 510
93.0 kg Open Ronnie Khrapaty Krachtlab 180 110 200 490
93.0 kg Open Timo de Smit Untamed Strength 170 100 215 485
93.0 kg Open Jasper Neulen Algemeen lid 160 112.5 200 472.5
93.0 kg Open Karl Fieldhouse Algemeen lid 180 95 195 470
93.0 kg Open Daan van Heumen Algemeen lid 170 120 180 470
93.0 kg Open Jesse Blaauw Pjotrs Powertraining 155 102.5 205 462.5
93.0 kg Open Thimo Scheink Algemeen lid 167.5 115 180 462.5
93.0 kg Open Devran Alper NKV Atlas 180 100 180 460
93.0 kg Open Joost Vaessen Krachtlab 170 110 180 460
93.0 kg Open Richard Selten Algemeen lid 157.5 115 185 457.5
93.0 kg Open Ronan Duchemin Algemeen lid 165 102.5 187.5 455
93.0 kg Open Zennar den Hartog Algemeen lid 150 100 200 450
93.0 kg Open Gwidon Miezalski Algemeen lid 160 110 180 450
93.0 kg Open Maddé van der Ley Algemeen lid 137.5 87.5 167.5 392.5
93.0 kg Open Jur Slager Powerlifting Zwolle 130 85 147.5 362.5

Zondagochtend: Platform Zwart

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
105.0 kg Open Glenn Kofman Powerlifting Zwolle 250 185 270 705
105.0 kg Open Khubeib Al Jabar SportArena Eindhoven 230 180 290 700
105.0 kg Open Dennis Scholten Algemeen lid 240 170 272.5 682.5
105.0 kg Open Boyd Thijssens ESKV Odin 230 160 280 670
105.0 kg Open Damian van Sinderen Algemeen lid 245 160 260 665
105.0 kg Open Robin Kensenhuis Sportcentrum TopFit 225 150 285 660
105.0 kg Open Roy Kreuger Iron House Co 227.5 162.5 270 660
105.0 kg Open Marcel Tamminga East End Strength Sports 230 132.5 287.5 650
105.0 kg Open Arjen Francke ESKV Odin 210 155 282.5 647.5
105.0 kg Open Steyn Slingschroder Algemeen lid 230 160 240 630
105.0 kg Open Owen Doorten Algemeen lid 215 142.5 262.5 620
105.0 kg Open Thijs Bongers Algemeen lid 215 145 255 615
105.0 kg Open Wouter Klaver Algemeen lid 210 165 230 605
105.0 kg Open Joey Schaffer Algemeen lid 200 140 240 580
105.0 kg Open Ted de Vries Lentsch DSKV IJzersterk 220 120 240 580
105.0 kg Open Christian Wiegman Algemeen lid 200 140 240 580
105.0 kg Open Jaimy Tanojo Algemeen lid 220 125 220 565
105.0 kg Open Ruben Tissink East End Strength Sports 190 125 250 565
105.0 kg Open Guido Carucci Algemeen lid 210 130 220 560
105.0 kg Open Andreas Gregoriades ESKV Odin 210 115 230 555
105.0 kg Open Roy Bulthuis Perfect Performance 200 115 225 540
105.0 kg Open Maikel van Biezen Algemeen lid 190 115 220 525
105.0 kg Open Sibren Vuurberg Algemeen lid 180 120 210 510
105.0 kg Open Bram Paul Algemeen lid 180 120 200 500
105.0 kg Open Joop Moons Algemeen lid 180 110 200 490
105.0 kg Open Martijn van Oostveen Algemeen lid 150 125 200 475
105.0 kg Open Olivier Paalvast Algemeen lid 160 105 200 465
105.0 kg Open Jord Marcus Algemeen lid 160 105 190 455
105.0 kg Open Rick Krijntjes Krachtlab 160 100 190 450
105.0 kg Open Simon Rezelman Algemeen lid 135 97.5 190 422.5

Zondagochtend: Platform Rood

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
66.0 kg Open Gennaro Pattiiha Powerlifting Apeldoorn 160 110 220 490
66.0 kg Open Tom Nillesen Krachtlab 170 100 185 455
66.0 kg Open Jordy Gaartman Untamed Strength 150 102.5 180 432.5
66.0 kg Open Jari Frijlink Algemeen lid 150 75 190 415
66.0 kg Open Wouter Hendriks Vondelgym 145 105 150 400
66.0 kg Open Glenn Vandendijk Loods 37 140 90 160 390
74.0 kg Open Eray Cingi Team Magna 210 152.5 240 602.5
74.0 kg Open Geronimo Niklas Algemeen lid 185 145 220 550
74.0 kg Open Johny Paelinck Strength Academy 177.5 112.5 195 485
74.0 kg Open Bram de Ruiter Algemeen lid 160 100 220 480
74.0 kg Open Jorel Omandam Algemeen lid 150 100 220 470
74.0 kg Open Andy Hoang Algemeen lid 150 110 180 440
74.0 kg Open Daan Schouten NKV Atlas 145 95 190 430
74.0 kg Open Emiel Rens Untamed Strength 140 105 160 405

Zondagmiddag: Platform Zwart

Heren
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
120.0 kg Open Matīss Pēča Algemeen lid 270 190 290 750
120.0 kg Open Rob Elferink Strength Academy 250 145 295 690
120.0 kg Open Philippe Parage IPF - Luxemburg 🇱🇺 270 150 270 690
120.0 kg Open Halim Schultz Algemeen lid 235 170 285 690
120.0 kg Open Michael Freriks Algemeen lid 230 180 250 660
120.0 kg Open Jordi van Munster Staal & Kracht 250 140 260 650
120.0 kg Open Maarten Habets NKV Titanium 210 145 250 605
120.0 kg Open Lars Jongerden Algemeen lid 200 145 240 585
120.0 kg Open Grigory Prikazchikov DSKV IJzersterk 150 130 220 500
120.0+ kg Open Coen Wijnia Team LorenzM 220 190 250 660
120.0+ kg Open Lars Kruik Algemeen lid 200 110 250 560
120.0+ kg Open Rikkert Kremer Strength Academy 200 112.5 230 542.5
120.0+ kg Open Luuk Wemmenhove Powerlifting Zwolle 180 125 210 515

Zondagmiddag: Platform Rood

Dames
Klasse Categorie Naam Club SQ BP DL TOT
76.0 kg Open Jolijn Brandsma Powerlifting Zwolle 140 60 165 365
76.0 kg Open Loraine van Aalten Algemeen lid 130 72.5 160 362.5
76.0 kg Open Lisa Zuiderduin Strength Academy 127.5 67.5 162.5 357.5
76.0 kg Open Talita Olthuis Algemeen lid 130 65 132.5 327.5
76.0 kg Open Franca Vos Grow Coaching 120 60 140 320
76.0 kg Open Naomi Otten Krachtlab 100 60 120 280
76.0 kg Open Jolein van den Bogaart Algemeen lid 100 57.5 112.5 270
84.0 kg Open Elise van de Berg Krachtlab 140 85 170 395
84.0 kg Open Marcha Wieringa Algemeen lid 130 70 160 360
84.0 kg Open Jeanine Maas NKV Titanium 125 75 137.5 337.5
84.0 kg Open Nikki Hofland Beresterk 115 60 135 310
84.0 kg Open Elke Bokma Beresterk 125 62.5 117.5 305
84.0 kg Open Elsemieke Zomers Untamed Strength 100 65 140 305
84.0 kg Open Bianca van Beugen NSKV Profectus 100 70 132.5 302.5
84.0 kg Open Larissa Koning Beresterk 97.5 52.5 110 260
84.0 kg Open Jette Zomers Untamed Strength 95 47.5 115 257.5
84.0+ kg Open Vrony Peters Strength Academy 170 75 180 425
84.0+ kg Open Esther Wilten Algemeen lid 165 80 175 420
84.0+ kg Open Larissa Bastiani Power Workout Gym 130 72.5 162.5 365
84.0+ kg Open Gianna Claessens Loods 37 120 65 150.5 335.5
84.0+ kg Open Kim Dolmans Algemeen lid 120 58 150 328
84.0+ kg Open Thalita Mulders Algemeen lid 110 55 133 298
84.0+ kg Open Lesley van Ginkel Beresterk 100 50 120 270
Wedstrijdcoaches
Deelnemer Coach
Andreas GregoriadesPjotr van den Hoek
Andy HoangNino van Rikxoort
Anell RoosXiamei Klancnik
Aniek BrugmanLuc Koekelkoren
Anissa de BreeLorenz Muylkens
Anouk GreveWim Bevers
Arianne DerickxGuus Derickx
Arjen FranckeJochem Broekhuis
Bart SprengelmeijerAnton Bardoul
Bas de VreedeMax Martens
Berwout HeemstraBo Arends
Bianca van BeugenYves du Long
Boyd ThijssensTim de Klerk
Casper VaesMike Beelen
Chanou LeetersRicky Frissen
Chris van ToorLorenz Muylkens
Christian WiegmanBram Hazeu
Coen WijniaLorenz Muylkens
Daan SchoutenXiamei Klancnik
Daan van HeumenIza Kwantes
Daan van VughtErik Klompen
Damian van SinderenJeroen Top
Dana BuijzeAnissa de Bree
Daniel MamahitLorenz Muylkens
Debora SoetersWouter Hendriks
Dennis ScholtenZorin Wijnands
Desirée KommerkampLaura Smeets
Devran AlperGuus Derickx
Dirk BennenbroekMartijn Peters
Don RouwenLorenzo Haarloo
Elise van den BergNicky Gorissen
Elke BokmaJanneke Brauckman
Eloena HeijermanBram Hazeu
Elsemieke ZomersTimo de Smit
Emiel RensTimo de Smit
Eray CingiJoost de Groot
Esther Wilten-SeinstraLammert Hof
Eva de LangenRamon Kraaijvanger
Fleur GoedhartLorenz Muylkens
Franca VosRicky Frissen
Gennaro PattiihaBen Epe
Gianna ClaessensErik Klompen
Glenn KofmanRichard Bell
Glenn VandendijkMichel Pham
Guo Rong ZhouMinh Vinh Anh Le
Gwidon MiezalskiMatiss Peca
Halim SchultzIduna Bink
Hanneke ChorusMiranda van de Pol
Indira SnoekNiels Vlaming
Inez Van der EyckenWouter Hendriks
Jaimy TanojoRichard Bell
Jari FrijlinkJesse Blaauw
Jarno de JongHennes de Kok
Jeanine MaasLorenz Muylkens
Jefta DelfosMartijn Warndorff
Jerome LatourBerend Aaftink
Jesse BlaauwSanne Bruurs
Jette ZomersTimo de Smit
Jiska ChangBo Arends
Jody de RuiterJeroen Top
Joery WesselingNiek Bronsvoort
Joey MaAndre Makkinje
Joey SchäfferColin Vernooij
Joey van SlootenIduna Bink
Johny PaelinckJordi Snijders
Jolein van den BogaartRoy Hurkens
Jolijn BrandsmaGlenn Kofman
Jonathan Rodrigues de MirandaSebastiaan Rodrigues de Miranda
Joop MoonsXiamei Klancnik
Joost VaessenMaartje Claessen
Jord MarcusDon Rouwen
Jordy GaartmanTimo de Smit
Jorel OmandamIza Kwantes
Jur SlagerSjoerd Hofman
Kelly SendenWilliam van der Struis
Kim DolmansRob van Genderen
Kira HornbostelYves du Long
Kristian BroereIelja Strik
Larissa BastianiDanielle Huijser
Larissa KoningJanneke Brauckman
Larissa VermaningJip Beerse
Lars GiesenJulian van Buuren
Lemaire OulaiAysun Cakmak
Lesley van GinkelHessel Veltman
Linda LantingHessel Veltman
Lisa ZuiderduinAysun Cakmak
Lisanne KoopmansJanneke Brauckman
Lise GoldmanJeremy Vos
Lisette VerlaanDjahmar Schoonheim
Loraine van AaltenRichard Bell
Maartje ClaessenNicky Gorissen
Maikel van BiezenNooraldeen Hameed
Marcel TammingaStefan Lescher
Marcha WieringaAaron van der Wolde
Marciano SchildmeijerBerend Aaftink
Mart van DoornMichiel de Graaff
Martijn de OldeWilliam van der Struis
Matiss PecaMartins Mazkalns
Michiel FranckeTim de Klerk
Mike BeelenPleun Dekkers
Naomi OttenMaartje Claessen
Nelleke van StaverenPaul Middendorp
Niek van der SteenPatrick Steenbergen
Nikki HoflandJanneke Brauckman
Nooraldeen HameedMaikel van Biezen
Noud BeelenMike Beelen
Nuri HagenNick Teo
Owen DoortenTim de Pater
Peter ThielenWilliam van der Struis
Quinn KruiswegWendy Ekkelkamp
Raymond BruynaersErik Klompen
Rens SneldersManon Willemsen
Richard SeltenZorin Wijnands
Rick KrijntjesNicky Gorissen
Ries de HaanSevde Bayrak
Rikkert KremerJordi Snijders
Rob ElferinkJordi Snijders
Robin JansenMart van Doorn
Robin KensenhuisWim Bevers
Ronan DucheminRijker Cox
Ronnie KhrapatyNicky Gorissen
Rowan de MirandaSterre van Krimpen
Rowena MaathuisJeremy Vos
Roy KreugerTanno de Pender
Ruben TissinkClaudia Oudijk
Ruud KassingAlwin Tan
Sam ter MorsRob Nijland
Sandra WildemanBarbara Claassen
Sanne GerritsenJanneke Brauckman
Shanna VerheijenJody de Ruiter
Sharon RietveldBarbara Claassen
Sibren VuurbergBo Arends
Sijun WuWilliam van der Struis
Sikko SchnoorSjoerd Hofman
Simon RezelmanLuc Koekelkoren
Siri BentemJordi van Munster
Sophie NijenhuisDon Rouwen
Stanley DubbeldBerend Aaftink
Stefanie FaberTyrese Zichem
Takis HoogterpQuirijn Meijer
Talita OlthuisCathelijne Gort
Tessa OphoffSjoerd Hofman
Tessa RozemaJay de Smet
Thalita MuldersRob van Genderen
Thijs BongersRosan Diks
Thijs OudshoornRicky Frissen
Thimo ScheinkRob Nijland
Tim GeurtsRim Pinckers
Tim de KlerkSebastiaan van den Eijnden
Tineke JelsmaCasper van Hal
Tom NillesenJohn Voorjans
Vito MinheereYvonne Kortsmit
Vrony PetersSterre van Krimpen
Wensley GajadienJulian van Buuren
Willem van der WalRobert van den Hof
Wouter KlaverJesse Blaauw
Yanur RenckensCathelijne Gort
Yfke VermijsCathelijne Gort
Yorick ZegarraLorenz Muylkens
Zennar den HartogCathelijne Gort
jasper NeulenDylan Brink

Show page in English