Open NK Bankdrukken Classic - Nominaties

Speijers Sports organiseert onder auspiciën van de KNKF - Sectie Powerliften:

Open NK Bankdrukken Classic

Nominaties

NK Bankdrukken #I

Dames
Klasse Categorie Naam Club BP
47.0 kg Open Sanne Bruurs Strength For All 47.5
52.0 kg Open Jesse Lentjes SportArena Eindhoven 75
52.0 kg Open Rebecca Croes (J) Untamed Strength 65
52.0 kg Open Carlijne Schmid (J) Untamed Strength 60
57.0 kg Open Mylène van der Spek Perfect Performance 85
57.0 kg Open Shelika Leidelmeijer Algemeen lid 75
57.0 kg Open Margriet Ponse Strength Academy 72.5
57.0 kg Open Mylène Soeterbroek Supreme Strength Coaching 60
63.0 kg Open Natasja Martis (M1) Perfect Performance 90
69.0 kg Open Iris van Pinxteren Luke PowerPT 85
69.0 kg Open Aysun Cakmak (M1) Strength Academy 82.5
69.0 kg Open Florence Peeters Grow Coaching 75
69.0 kg Open Arleen Meyer (M1) Perfect Performance 70
76.0 kg Open Miranda van de Pol (M1) Perfect Performance 90
76.0 kg Open Phylicia Keizer (J) Strength Academy 80
84.0 kg Open Ankie Timmers NKV Atlas 120
84.0 kg Open Danielle Arts (M1) Strength Academy 100
84.0 kg Open Michelle de Jong Team LorenzM 85
84.0+ kg Open Ielja Strik (M1) Perfect Performance 145
Heren
Klasse Categorie Naam Club BP
59.0 kg Open Kemal Ergin (J) SportArena Eindhoven 122.5
59.0 kg Open Julian van Buuren Perfect Performance 90
59.0 kg Open Tristan Nguyen (J) Untamed Strength 87.5
66.0 kg Open Tom Nillesen (J) Krachtlab 100
66.0 kg Open Faustino de Groot Barbell Lifestyle 97.5
74.0 kg Open Alwin Tan Supreme Strength Coaching 135
74.0 kg Open Bart Gijsbers Striktly Powerhouse 125
74.0 kg Open Babek Khani Strength Point 125
74.0 kg Open Wouter Hendriks Vondelgym 115

NK Bankdrukken #II

Heren
Klasse Categorie Naam Club BP
83.0 kg Open Jeffrey Hasselt Striktly Powerhouse 180
83.0 kg Open Marco Lee Strength Point 175
83.0 kg Open Gerard Pruijsen Striktly Powerhouse 160
83.0 kg Open Jeroen Winnen Strength Academy 155
83.0 kg Open Art Asrian (M1) NSKV Art of Power 142
83.0 kg Open Zahir van Eck (J) Strength Academy 140
83.0 kg Open Ramon Hardenbol Abyss 140
83.0 kg Open Mels Harutunian Striktly Powerhouse 130
83.0 kg Open Dennis Bosman Huijser Coaching 125
83.0 kg Open Leroy Mourits (J) SKVU Obelix 107.5
93.0 kg Open Mitch Huiskes Algemeen lid 170
93.0 kg Open William van der Struis Perfect Performance 170
93.0 kg Open Robin van der Mee (M2) Piek-sport 162.5
93.0 kg Open Dylan van de Kuinder (S-J) Sportcentrum TopFit 160.5
93.0 kg Open Jeroen Veldman Algemeen lid 155
93.0 kg Open Martijn Hazeleger Pjotrs Powertraining 152.5
93.0 kg Open Bram Smits Strength Point 147.5
93.0 kg Open Daan Hofstra (S-J) 9 for 9 coaching 130
93.0 kg Open Jesse Blaauw Strength For All 110
105.0 kg Open Tanno de Pender Algemeen lid 208
105.0 kg Open Robin Wijs Algemeen lid 190
105.0 kg Open Frans van der Putten (M3) SportArena Eindhoven 172.5
105.0 kg Open Dennis Scholten StrengthValleyNL 165
105.0 kg Open Thomas Dielesen (J) Strength Point 150
120.0 kg Open Michael Freriks Algemeen lid 192.5
120.0 kg Open Younes van Ruth Sportcentrum TopFit 190
120.0 kg Open Wouter Klaver (J) Strength For All 185
120.0 kg Open Rens Croonen barbell benders powerlifting 180
120.0 kg Open Daan Wesdorp (J) Team LorenzM 175
120.0 kg Open Colin Vernooij (J) SKVU Obelix 132.5
120.0+ kg Open Coen Wijnia Team LorenzM 190
120.0+ kg Open Sven Jansen TSKV Spartacus 175
120.0+ kg Open Casper van Hal (J) SKVU Obelix 147.5
Wedstrijdcoaches
Deelnemer Coach
Alwin TanRijker Cox
Ankie TimmersAlain Hammang
Art AsrianDavid Asrian
Aysun CakmakJordi Snijders
Babek KhaniSahand Bahrami
Ben EpeUta Hoffmann
Bram SmitsSahand Bahrami
Carlijne SchmidTimo de Smit
Casper van HalEmmy Severijns
Coen WijniaSharon Rietveld
Colin VernooijChristiaan Brunink
Daan HofstraSilvan Heijnen
Daan WesdorpNino van Rikxoort
Dennis BosmanDanielle Huijser
Dennis ScholtenZorin Wijnands
Dylan van de KuinderRobin Kensenhuis
Faustino de GrootNicky Gorissen
Florence PeetersStijn Schoonhoff
Frans van der PuttenPieter van de Vijfeijke
Gerard PruijsenMels Harutunian
Iris van PinxterenLuke Diepenbroek
Jeffrey HasseltBram Strik
Jeroen VeldmanGerjon Veldman
Jeroen WinnenJordi Snijders
Jesse BlaauwSanne Bruurs
Jesse LentjesPieter van de Vijfeijke
Jordy GaartmanTimo de Smit
Kemal ErginPieter van de Vijfeijke
Leroy MouritsQuirijn Meijer
Marco LeePieter van de Vijfeijke
Margriet PonseJordi Snijders
Martijn HazelegerPjotr van den Hoek
Mels HarutunianMark Welten
Michael FreriksTanno de Pender
Michelle de JongChris van Toor
Miranda van de PolBarbara Claassen
Mitch HuiskesBen Epe
Mylène SoeterbroekJacob Slump
Paul den OudenEric Raijmaekers
Phylicia KeizerJordi Snijders
Rebecca CroesTimo de Smit
Rens CroonenRuud van der Hoek
Robin van der MeeCarola Kuilder
Sanne BruursJesse Blaauw
Shelika LeidelmeijerZahir van Eck
Thomas DielesenSahand Bahrami
Tristan NguyenTimo de Smit
William van der StruisLars Giesen
Wouter HendriksMette Heuker of Hoek
Wouter KlaverJesse Blaauw
Younes van RuthWim Bevers
Zahir van EckJordi Snijders

Show page in English